Solgar Glukozamina Kwas Hialuronowy Chondroityna MSM Kompleks

Solgar Glukozamina Kwas Hialuronowy Chondroityna MSM Kompleks zawierający opatentowane postacie składników wpływających pozytywnie na zdrowie stawów i tkanki łącznej

Zawarty w produkcie opatentowany chlorowodorek glukozaminy Regenasure® otrzymywany jest ze źródeł roślinnych (roślinnej biomasy złożonej między innymi z glonów i krasnorostów) w opatentowanym procesie biotechnologicznym, pozwalającym uzyskać 83% zawartość czystej glukozaminy, która nie uczula i doskonale się przyswaja.

OptiMSM® to opatentowana postać metylosulfonylometanu, dostarczającego organiczną siarkę do organizmu.
Związek powstaje w biotechnologicznym procesie z miazgi igieł sosnowych i poddany jest oczyszczeniu w 4-etapowej destylacji (nie krystalizacji) dzięki czemu uzyskuje się między innymi zawartość metali ciężkich w stężeniu 100 razy niższym niż zalecenia amerykańskiej farmakopei.
OptiMSM® używany był w wielu badaniach, wykazując użyteczność np: w alergiach, wspomaganiu odporności i pracy wątroby.

BioCell Collagen® to naturalnego pochodzenia mieszanka hydrolizowanego kolagenu typu II, Kwasu Hialuronowego (HA) oraz Siarczanu Chondroityny.
Jest to opatentowana mieszanka składników o dużej wchłanialności i potwierdzonym klinicznie działaniu w obrębie tkanki łącznej, szczególnie stawów i skóry.

Produkt nie zawiera: składników pochodzących ze skorupiaków oraz cukru, soi, skrobi, drożdży, pszenicy, glutenu, produktów mlecznych i jest produkowany bez użycia sztucznych substancji konserwujących, zapachowych lub barwiących.

Opakowanie: 60 tabletek

Solgar,

marka:

Cena: 160,00 zł

Chwilowo niedostępny

  • darmowa wysyłka

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Logo Glukozamina Regenasure SolgarGlukozamina Regenasure to jedyna wegetariańska postać z certyfikatem GRAS (Generally Recognised as Safe) niezawierająca składników pochodzących ze skorupiaków.
Regenasure otrzymywana jest z miazgi roślinnej złożonej między innymi z krasnorostów, co odróżnia ją od pozostałych preparatów zawierających glukozaminę otrzymywaną z pancerzyków krabów.

Opti MSM logoOptiMSM to metylosulfonylometan (zwany także dimetylosulfonem)otrzymywany w opatentowanym procesie wielokrotnej destylacji z miazgi igieł sosnowych nośnik siarki organicznej o czystości 99,9%.
Bezpieczeństwo stosowania potwierdzono w badaniach. Nie zawiera składników pochodzących ze skorupiaków, bez GMO, bezglutenowy, hypoalergiczny, odpowiedni dla wegan. Posiada certyfikaty Koszerności i halal oraz GRAS.

BioCell Collagen Logo

Opatentowany BioCell Collagen II to kompleks trzech składników o wysokiej wchłanialności i potwierdzonym w badaniach działaniu wzmacniającym stawy, skórę i wytwory tkanki łącznej.
Wyprodukowany w opatentowanym procesie hydrolizy BioCell Kolagen składa się z cząsteczek Kolagenu, Kwasu Hialuronowego oraz Siarczanu Chondroityny o optymalnie małych cząsteczkach by zapewnić efektywne wchłanianie.
Połączenie Siarczanu Chondroityny i Kwasu Hialuronowego w cząsteczkach BioCell Collagen daje efekt synergistyczny, który nie występuje w produktach zawierających pojedyncze składniki.
Efekty suplementacji dla zdrowia stawów to między innymi:
Wspomaganie funkcji stawów przez wzmocnienie chrząstki i struktury stawu;
Zwiększenie stopnia nawilżenia stawu przez uzupełnianie płynu synowialnego;
Wzrost mobilności stawu i jego zakresu ruchów;
Pomoc w odbudowie chrząstki stawowej;
Ochrona ścięgien i więzadeł w trakcie intensywnych ćwiczeń fizycznych;
Odbudowa ścięgien i więzadeł po intensywnych treningach.

Dawkowanie:

2 tabletki dziennie, najlepiej w trakcie posiłku.

Dwie tabletki produktu zawierają:
Glukozamina Regenasure 1000 mg
(chlorowodorek glukozaminy) (nie zawiera składników ze skorupiaków)
OptiMSM (metylosulfonylometan) 1000 mg
Siarczan chondroityny 800 mg
BioCell Collagen II 200 mg
Zawiera:
Hydrolizowany kolagen typu II 120 mg
Siarczan chondroityny 32 mg
Kwas hialuronowy 20 mg

Ulotka "Kwas Hialuronowy" w formacie pdfUlotka Solgar Kwas Hialuronowy Strefa Leków

Ulotka "Połączenie Kości - Stawy" w formacie pdfUlotka Solgar Kwas Hialuronowy Strefa Leków