Arginina AAKG 7500 mg SHOT duża dawka argininy w płynie łatwo przyswajalna

Olimp AAKG 7500 Extreme Shot®

Suplement diety zawierający potężną i niespotykaną dotąd dawkę 7500 mg wysoko przyswajalnego alfa-ketoglutaranu argininy (AAKG), uzupełniający dietę w L-argininę. Wykorzystuje nowatorską formułę Liquid Technology, która pozwala na natychmiastowe przyswojenie zawartych w formie płynnej składników aktywnych, bez opóźnienia typowego dla tabletek czy kapsułek.

Suplement w poręcznej ampułce 25 ml, gwarantującej wyjątkową wygodę użycia i możliwość zastosowania w dowolnym momencie.

Opakowanie: 1 ampułka 25 ml

Olimp Labs,

marka:

Cena: 6,29 zł

Działanie:

L-arginina jest podstawowym substratem w biosyntezie tlenku azotu (NO), który wykazuje szerokie spektrum działania na śródbłonek naczyń krwionośnych, wywołując ich rozszerzenie i w efekcie zwiększając przepływ krwi przez tkanki. Poprawia to zaopatrzenie mięśni w tlen i składniki odżywcze, a także nasila przepływ hormonów anabolicznych stymulujących mięśnie do wzrostu. Już sama intensyfikacja krążenia w tkance mięśniowej stanowi bezpośredni sygnał dla organizmu o konieczności zwiększenia jej rozmiarów, wpływa również pośrednio na wzrost mięśni poprzez zwiększenie siły i wytrzymałości, a przez to objętości treningowej.
L-arginina zwiększa dodatkowo sekrecję hormonu wzrostu i nasila anabolizm białek.
Wpływa również korzystnie na podniesienie ogólnoustrojowej odporności organizmu.

Alfa-ketoglutaran (AKG) zmniejsza spadki stężenia we krwi glutaminy i innych aminokwasów. Sprzęgniecie, zatem, w jedną cząsteczkę alfa-ketaglutaranu i L-argininy gwarantuje osiągnięcie maksymalnej regeneracji tkanki mięśniowej w okresie po treningu, a także wysoką stymulację mięśni w trakcie ćwiczeń, poprzez wywoływane uczucie tzw. "pompy mięśniowej".
Alfa-ketoglutaran L-argininy jest doskonale przyswajalna formą L-argininy.

Dawkowanie:

Zalecana dzienna porcja:
- we wspomaganiu wysiłku - 1 porcję tj. 1/2 ampułki (12,5 ml) przed treningiem;
- dla wspomagania zdolności seksualnych - 1 porcję tj. 1/2 ampułki (12,5 ml) jednorazowo na około 30 minut przed przewidywanym zbliżeniem płciowym.
Przed rozpoczęciem stosowania preparatu zaleca się konsultacje z lekarzem, dietetykiem lub seksuologiem.

Wskazania:

Preparat przeznaczony dla osób ćwiczących rekreacyjnie oraz sportowców wyczynowych.
Długoterminowe podawanie L-argininy usprawnia przepływ krwi, redukuje ciśnienie tętnicze, polepsza funkcje immunologiczne oraz poprawia stan układu krążenia.
Ogólnoustrojowe zwiększenie produkcji tlenku azotu (NO), po podaniu AAKG, wpływa również korzystnie na poprawę życia intymnego i utrzymanie wysokiej sprawności seksualnej u mężczyzn.
W szczególności polecany osobom, które nie chcą lub nie mogą spożywać dużej ilości kapsułek lub tabletek.

1 ampułka zawiera:
Alfa-ketoglutaran L-argininy (AAKG) 7500 mg