Cynamon Kwas Alfa-Liponowy Solgar

Solgar Cynamon kwas alfa-liponowy w tabletkach

Początki stosowania cynamonu sięgają starożytności, ale nowoczesna nauka dopiero teraz zaczyna odkrywać zdumiewający potencjał cynamonu dla zdrowia człowieka.

Opakowanie: 60 tabletek

Solgar,

marka:

Cena: 95,00 zł
  • darmowa wysyłka

Działanie:

Tej starożytnej przyprawie przypisuje się wspomaganie trawienia, równoważenie poziomu lipidów i cukru we krwi, a także silne właściwości przeciwutleniające.
Dla wielu osób problemem jest oporność na insulinę wskutek stosowania diet bogatych w cukry wysoce przetworzone.
Cynamon jak i kwas alfa-liponowy sprzyjają równowadze cukru we krwi zwiększając wrażliwość na insulinę w komórkach, dzięki czemu cukier jest usuwany z krwi i wykorzystywany przez komórki efektywniej.
Kontrola poziomu cukru we krwi jest kluczem do osiągnięcia optymalnego zdrowia i zapobiegania problemom takim jak syndrom X.
Cynamon jest bogatym źródłem związków przeciwutleniających, a w przypadku kwasu alfa-liponowego już dawno stwierdzono, że jest jednym z najbardziej wszechstronnych i najsilniejszych antyoksydantów występujących w organizmie. Jest to istotne dla osób z podwyższonym poziomem cukru we krwi, ponieważ są one narażone na większe uszkodzenia powodowane przez wolne rodniki i muszą zapewnić sobie optymalny poziom przeciwutleniaczy w diecie.

Dawkowanie:

1 tabletek dwa do czterech razy dziennie

Jedna tabletka zawiera:
Ekstrakt z cynamonu (kory cynamonowca Cinnamomum cassia) 350 mg
Kwas alfa-liponowy (jako kwas liponowy) 150 mg

Ulotka Solgar Cynamon Kwas Alfa-Liponowy w formacie pdfUlotka Soglar Kwas Alfa Liponowy Strefa Leków

Etykieta Skład Solgar Cynamon kwas Alfa-LiponowySkład Etykieta Solgar Earth Source