Thiospot Intensive Krem na przebarwienia Synchroline

Synchroline Thiospot Intensive Cream krem na przebarwienia skóry

Dermokosmetyk usuwający nieestetyczne zmiany barwnikowe skóry w obrębie całego ciała, z zachowaniem delikatności niezbędnej do aplikacji w obrębie twarzy, szyi i dekoltu.

Seria THIOSPOT to według lekarzy dermatologów najlepszy preparat na przebarwienia dostępny na rynku (Wysokie Obcasy kwiecień 2007). Dzięki dwufazowemu działaniu preparaty THIOSPOT nie tylko poprawiają wygląd skóry ale także zapobiegają powstawaniu przebarwień. Aktywne składniki tj. kwas tioctowy, linolan etylu, oraz kwas diowy działają zarówno na enzym tyrozynazy jak i na melanocyty.

Skóra z problemami pigmentacyjnymi wymaga również działania keratolitycznego.
W preparatach THIOSPOT takie działanie uzyskuje się dzięki kwasowi salicylowemu w preparacie THIOSPOT Skin Roller i kwasowi mlekowemu w THIOSPOT Intensive.
Preparat Thiospot Ultra z filtrem UV pomaga zapobiegać przebarwieniom pozabiegowym.
Większość dermokosmetyków działa jedynie na płytkie przebarwienia, natomiast preparaty THIOSPOT działają również na przebarwienia średniogłębokie.

Opakowanie: Tuba 30 ml

Cena: 57,53 zł

Chwilowo niedostępny

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Działanie:

W celu skutecznego usunięcia przebarwień wykorzystano w kosmeceutyku zjawisko równoległego oddziaływania kilku substancji aktywnych, hamujących wieloetapowo proces melanogenezy prowadzący, u osób predysponowanych, do nadmiernej pigmentacji skóry.

Rozjaśnianie istniejących przebarwień jest wynikiem innowacyjnego podejścia naukowego opartego na zsynchronizowanym działaniu kwasu liponowego i etylu linolowego blokujących pierwszy etap syntezy melaniny przez inhibicję działania enzymu zwanego tyrozynazą.

Przeciwdziałanie produkcji pigmentu jest możliwe dzięki szczególnemu chelatującemu oddziaływaniu składników aktywnych na jony miedzi oraz efektowi antyoksydacyjnemu rozpuszczalnej w tłuszczach formy witaminy C. Ponadto zawarte w kosmeceutyku kwasy salicylowy i mlekowy wspomagają usuwanie melaniny nagromadzonej powierzchownych warstwach naskórka uzupełniając proces ostatecznego usunięcia przebarwień.

Zastosowana w dermokosmetyku technologia Synchrosomes maksymalnie zwiększa skuteczność działania substancji aktywnych.

Umożliwia wzmożoną absorpcję przez skórę aktywnych składników preparatu i wydłuża czas ich działania, co ma niebagatelne znacznie w przypadku preparatu przeznaczonego do stosowania nawet tylko raz dziennie.

Zastosowanie:

Cienką warstwę kremu należy nanieść równomiernie raz lub dwa razy dziennie na zmienioną skórę, a następnie delikatnie wmasować - do całkowitego wchłonięcia.

Krem jest szczególnie polecany do aplikacji na duże powierzchnie zarówno równomiernie przebarwione jak i składające się licznych, drobnych plamek.

W przypadku aplikacji w trakcie i po peelingach - o sposobie stosowania decyduje dermatolog wykonujący zabiegi.

Wskazania:

- melasma,
- ostuda,
- przebarwienia posłoneczne,
- przebarwienia pozapalne i inne,
- jako preparat uzupełniający efekt działania peelingów redukujących przebarwienia (do stosowania pomiędzy kolejnymi zabiegami i po ich zakończeniu).
Preparat jest idealny do aplikacji zarówno w przypadku rozległych, jednolitych zmian pigmentacyjnych, jak i nierównomiernie wybarwionych licznych, drobnych, skupionych, czy zlewających się plamek.

Substancje aktywne:

- kwas liponowy,
- etyl linolowy,
- kwas mlekowy,
- octadecenedioic acid.