Thiospot SR punktowo na przebarwienia

Synchroline Thiospot SR skin roller preparat na przebarwienia o działaniu punktowym

Dermokosmetyk skutecznie usuwający przebarwienia - w opakowaniu, z nowatorską rolką z dozownikiem, ułatwiającym aplikację nawet na najdrobniejsze zmiany barwnikowe.Seria THIOSPOT to według lekarzy dermatologów najlepszy preparat na przebarwienia dostępny na rynku (Wysokie Obcasy kwiecień 2007).

Dzięki dwufazowemu działaniu preparaty THIOSPOT nie tylko poprawiają wygląd skóry ale także zapobiegają powstawaniu przebarwień. Aktywne składniki tj. kwas tioctowy, linolan etylu, oraz kwas diowy działają zarówno na enzym tyrozynazę jak i na melanocyty.Skóra z problemami pigmentacyjnymi wymaga również działania keratolitycznego.

W preparatach THIOSPOT takie działanie uzyskuje się dzięki kwasowi salicylowemu w preparacie THIOSPOT Skin Roller i kwasowi mlekowemu w THIOSPOT Intensive.Większość dermokosmetyków działa jedynie na płytkie przebarwienia, natomiast preparaty THIOSPOT działają również na przebarwienia średniogłębokie.

Opakowanie: Pojemnik z kulką (roll on) 5 ml

Opakowanie: Pojemnik z kulką (roll on) 5 ml

Cena: 34,65 zł

Działanie

THIOSPOT Skin Roller to preparat na przebarwienia działający już w fazie enzymatycznej procesu melanogenezy. Jego silne działanie odbarwiające zostało wzmocnione przez ujęcie w recepturze kwasu oktadekadienowego.

Zastosowanie

Preparat należy stosować 1 - 2 razy dziennie na obszary zmienionej skóry.

Aplikacja odbywa się za pomocą specjalnego dozownika, zakończonego małą rolką, ułatwiającą precyzyjne nałożenie preparatu nawet na najmniejsze zmiany skórne.

Kosmeceutyk jest idealny do redukcji ciemnych przebarwień o ograniczonej powierzchni.

Wskazania

Szczególnie wskazany do stosowania w przypadku ciemnych plam o niedużej powierzchni.

- dimethyl isosorbide,
- ethyl linoleate,
- C12-15 alkyl benzoate,
- ethylhexyl methoxycinnamete,
- thioctic acid,
- caprylic/carpic triglyceride,
- octadecenedioic acid,
- salicyloyl phytospingosine,
- salicylic acid,
- alcohol denat.