Perspirex Comfort Bloker Potu Bez Alkoholu

Orkla Health Perspirex Comfort

Antyperspirant o wysokiej skuteczności działania, stworzone przez ekspertów.

W przypadku średniej lub wysokiej potliwości polecany jest Perspirex Original
Oczekujesz niezawodności nawet w ekstremalnych warunkach ze względu na stałą i uporczywą potliwość? Wybierz Perspirex Strong!

Opakowanie: Butelka z kulką Roll-On 20 ml

Cena: 34,99 zł

Działanie:

Dla skóry wrażliwej i normalnej - Ciesz się poczuciem komfortu na co dzień, nawet przy skórze wrażliwej i normalnej.
Stosuj co 2-3 dni - Tyle wystarczy, by w pełni korzystać z każdej chwili bez strachu o plamy pod pachami czy przykry zapach.
Średnia potliwość - Produkt świetnie sprawdza się przy umiarkowanej potliwości, skutecznie chroniąc Ciebie i Twoje ubrania!
Zero alkoholu - By formuła preparatu była bezpieczna dla skóry oraz aby zminimalizować ryzyko podrażnień i dyskomfortu, w składzie nie znajdziesz alkoholu.
Ochrona przed podrażnieniem - Warianty Comfort oraz Original antyperspirantu zawierają system ochrony i pielęgnacji skóry Active (Apx), którego innowacyjna formuła redukuje podrażnienia, które mogą pojawić się podczas stosowania extra efektywnych antyperspirantów.

Jak działa Perspirex?

Unikalna formuła Perspirexu oparta jest na chlorku glinu w wodnej bazie. Dodatkowo zastosowano system ochrony skóry.

Po zastosowaniu preparatu na skórze (np. pod pachami), chlorek glinu reaguje z wodą i białkami w kanalikach gruczołów potowych. W wyniku tej reakcji powstaje warstwa żelu, która blokuje ujście kanalika. Uniemożliwia to przedostawaniu się potu na powierzchnię. Skóra pozostaje więc przyjemnie sucha i świeża.

Po kilku dniach, warstwa żelu zostaje usunięta wraz ze złuszczającym się naskórkiem.
Aplikację należy powtórzyć zgodnie z zaleceniami stosowania.

Czym jest nadpotliwość?

Pocenie się to naturalna i ważna funkcja fizjologiczna naszego ciała. Dzięki wydzielaniu potu, organizm reguluje swoją temperaturę oraz schładza się np. w czasie gorących dni. Pocenie się jest również reakcją na różne sytuacje, które nas spotykają: stres, niepokój, strach lub wstyd. Przyczyny pocenia się mogą mieć również podłoże hormonalne lub być wywołane przez zaburzenia funkcjonowania organizmu.

Dawkowanie:

By osiągnąć jak najlepsze efekty i uniknąć podrażnień związanych z nieprawidłową aplikacją, istotne jest stosowanie się do kilku prostych zasad:

1. Stosuj tylko na umytą, suchą i nieuszkodzoną skórę
2. Nałóż niewielką ilość produktu w centralnej części pachy przed pójściem spać. Tylko 2 pociągnięcia: 1 x góra i 1 x dół
3. Po aplikacji pozostaw do całkowitego wyschnięcia
4. Po przebudzeniu zmyj produkt czystą wodą i ciesz się pełnym poczuciem komfortu!

Podczas stosowania silnych antyperspirantów może wystąpić podrażnienie skóry - pieczenie, zaczerwienienie, świąd.
Perspirex zawiera system ochrony skóry, który zmniejsza spadek poziomu pH skóry po zastosowaniu preparatu - dzięki temu skóra jest mniej podrażniona i zachowuje komfort.