Perspirex Original Antyperspirant w Kulce Bloker

Orkla Health Perspirex Original dla osób ze skórą normalną i średnią lub wysoką potliwością.

Antyperspirant o wysokiej skuteczności działania, stworzone przez ekspertów.

Dla osób z delikatną i wrażliwą skórą oraz umiarkowanymi problemami z potliwością polecany jest Perspirex Comfort, który może być stosowany przez cały rok.
Oczekujesz niezawodności nawet w ekstremalnych warunkach ze względu na stałą i uporczywą potliwość? Wybierz Perspirex Strong!

Opakowanie: Butelka 20 ml z kulką roll-on

Cena: 26,99 zł

Działanie:

Dla skóry normalnej - Jeśli masz skórę normalną, bez tendencji do podrażnień czy alergii, ten produkt jest dla Ciebie.
Stosuj co 5 dni - To formuła o najwyższej skuteczności. Dlatego wystarczy, że zaaplikujesz produkt raz na 5 dni.
Stała i uporczywa potliwość - Zapomnij o kompromisach. Oto rozwiązanie, które zapewni Ci pełny komfort, nawet w ekstremalnych sytuacjach.

Nieważne, czy zmieniają się pory roku, czy Twoje plany. Pamiętaj, że możesz dopasowywać Perspirex do swoich potrzeb i używać różnych produktów w zależności od tego, jakie wyzwania na Ciebie czekają!

Jak działa Perspirex?

Unikalna formuła Perspirexu Strong i Original oparta jest na chlorku glinu w alkoholowej bazie. A w wariancie Comfort na chlorku glinu w wodnej bazie. Dodatkowo, w wariantach Comfort i Original zastosowano system ochrony skóry.

Po zastosowaniu preparatu na skórze (np. pod pachami), chlorek glinu reaguje z wodą i białkami w kanalikach gruczołów potowych. W wyniku tej reakcji powstaje warstwa żelu, która blokuje ujście kanalika. Uniemożliwia to przedostawaniu się potu na powierzchnię. Skóra pozostaje więc przyjemnie sucha i świeża.

Po kilku dniach, warstwa żelu zostaje usunięta wraz ze złuszczającym się naskórkiem. Aplikację należy powtórzyć zgodnie z zaleceniami stosowania.

Czym jest nadpotliwość?

Pocenie się to naturalna i ważna funkcja fizjologiczna naszego ciała. Dzięki wydzielaniu potu, organizm reguluje swoją temperaturę oraz schładza się np. w czasie gorących dni. Pocenie się jest również reakcją na różne sytuacje, które nas spotykają: stres, niepokój, strach lub wstyd. Przyczyny pocenia się mogą mieć również podłoże hormonalne lub być wywołane przez zaburzenia funkcjonowania organizmu.

Dawkowanie:

By osiągnąć jak najlepsze efekty i uniknąć podrażnień związanych z nieprawidłową aplikacją, istotne jest stosowanie się do kilku prostych zasad:

1. Stosuj tylko na umytą, suchą i nieuszkodzoną skórę
2. Nałóż niewielką ilość produktu w centralnej części pachy przed pójściem spać. Tylko 2 pociągnięcia: 1 x góra i 1 x dół
3. Po aplikacji pozostaw do całkowitego wyschnięcia
4. Po przebudzeniu zmyj produkt czystą wodą i ciesz się pełnym poczuciem komfortu!

Perspirex zawiera system ochrony skóry, który zmniejsza spadek poziomu pH skóry po zastosowaniu preparatu - dzięki temu skóra jest mniej podrażniona i zachowuje komfort.
Podczas stosowania silnych antyperspirantów może wystąpić podrażnienie skóry - pieczenie, zaczerwienienie, świąd.