Ruscoven BIO żel ulga dla nóg

Aboca Ruscoven żel preparat przynoszący ulgę zmęczonym nogom

Dzięki naturalnej formule żelu, tworzy niedostrzegalny film pozostający na skórze i pozwala zachować właściwości obecnych substancji czynnych przez cały dzień.
Ruscoven Bio żel daje napięcie i elastyczność skórze oraz redukuje uczucie ciężkości żył zewnętrznych.
Zawiera liofilizowane ekstrakty ziołowe, które są średnio 20-40 razy bardziej skoncentrowane w porównaniu z wyciągami z tej samej rośliny, najczęściej stosowanymi w popularnych preparatach kosmetycznych.
KARAGEN (Chondrus crispus) NATURALNY ŚRODEK ŻELUJĄCY jest zastosowany przez Aboca w celu stworzenia żelu Ruscoven Bio, zamiast używania żelujących substancji chemicznych powszechnie stosowanych w recepturze.

Produkt ma certyfikat kosmetyku biologicznego.

Nie zawiera pochodnych ropy naftowej, parabenów, PEG, środków koloryzujących i barwiących pochodzących z syntez chemicznych, bez GMO (składników modyfikowanych genetycznie).

Opakowanie: Tuba 100 ml

Cena: 27,90 zł

Działanie:

Ruscoven dzięki swoim składnikom bogatym w naturalne substancje aktywne jest skuteczną pomocą w przywróceniu napięcia i elastyczności skóry, zmniejsza wrażenie ciężkości nóg, łagodzi uczucie pieczenia, poprawia mikrokrążenie nóg.
Zaburzenia krążenie żylnego mogą powodować powstawanie żylaków.
Wyciąg z owoców kasztanowca zawarty w preparacie działa uszczelniająco na ściany naczyń włosowatych, zmniejsza ich kruchość, przeciwdziała stanom zapalnym i zastojom żylnym.
Wyciąg z ruszczyka stosowany w zaburzeniach krążenia żylnego, ma działanie przeciwobrzękowe. Znosi uczucie ciężkości nóg, przeciwdziała kurczom mięśni łydek.
Liście wąkroty azjatyckiej zwiększają napięcie oraz sprężystość żył i naczyń włosowatych oraz poprawiają mikrokrążenie.
Ekstrakt z liści winorośli zawiera składniki mające działanie ściągające i uszczelniające powodując lepszy przepływ w żyłach.
Liście oczaru wirginijskiego wykazują działanie ściągające i przeciwkrwotoczne.
Olejek miętowy powoduje uczucie świeżości.

Zastosowanie:

Odpowiednią ilość żelu nanieść na właściwą powierzchnię ciała delikatnie masując prostymi ruchami od dołu ku górze.

Zaleca się stosowanie dwa razy dziennie, najlepiej rano i wieczorem, poprzedzając jeśli to możliwe, masażem z chłodnej wody.

Skład:

Liofilizowane ekstrakty z: korzenia ruszczyka 0,7% (mianowane na zawartość całkowita ruskogeniny 10%), owoców kasztanowca 0,5% (mianowane na zawartość glikozydów triterpenowych, w przeliczeniu na escynę 17%); ekstrakty wodno-alkoholowe z: liści wąkroty 5%, liści winorośli 2%; wodny roztwór ze śluzów prawoślazu 69,8%; olejek eteryczny z mięty pieprzowej 1%.

Ulotka w formacie pdfUlotka Ruscoven Bio Żel StrefaLekow