Aliness Betaina HCL z Pepsyną 650/150 x 100 VEGE kaps

Medicaline Aliness Betaina HCL z Pepsyną 650/150

Opakowanie: Słoik 100 kapsułek wegetariańskich

Medicaline,

marka:

Cena: 54,90 zł

Działanie:

Produkt zawiera pepsynę i betainę, które wspierają prawidłowe funkcje trawienne.

Pepsyna to proteolityczny enzym soku żołądkowego, który powstaje z pepsynogenu wytwarzanego w błonie śluzowej żołądka. Ta reakcja zachodzi tylko w kwaśnym środowisku. Pepsyna użyta w tym preparacie jest produkowana w Wielkiej Brytanii.

Betaina, znana również jako trimetyloglicyna, przyczynia się do prawidłowego metabolizmu homocysteiny. Korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 1,5 g betainy dziennie. Betaina została po raz pierwszy odkryta w burakach cukrowych, stąd jej nazwa pochodzi od łacińskiej nazwy Beta Vulgaris. Jest to związek chemiczny o charakterze organicznym, który zalicza się do wielkiej grupy betain.
TMG jest pochodną glicyny - najprostszego aminokwasu białkowego, wpisującego się do grona 20 standardowych aminokwasów proteinowych. Jej postać to biały, krystaliczny proszek o temperaturze topnienia około 240 stopni Celsjusza, nietoksyczny nawet w wysokich stężeniach, doskonale rozpuszczalny w wodzie.

W żołądku betaina przypomina działanie kwasu solnego (HCL), który jest naturalnie wytwarzany i wykorzystywany do trawienia pokarmów, o ile żołądek pracuje prawidłowo.
Kwas solny to jeden z najważniejszych czynników, które decydują o tym ile nasz organizm przyswoi składników odżywczych z jedzenia, które spożywamy każdego dnia.

Nasz produkt jest więc idealny dla osób szukających naturalnego wsparcia dla swojego systemu trawiennego. Pamiętaj, aby spożywać go zgodnie z zaleceniami, aby cieszyć się jego pełnymi korzyściami.

Dawkowanie:

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia: 1 kapsułka podczas posiłku.

Skład:

1 kapsułka (zalecana dzienna porcja do spożycia) zawiera:
Chlorowodorek Betainy 650 mg
Pepsyna 1:3000 MDP 150 mg

*RWS - referencyjna wartość spożycia

składniki: Chlorowodorek Betainy, Pepsyna 1:3000 MDPsubstancja glazurująca: hydroksypropylometyloceluloza.