Aliness OptiMSM® siarka Organiczna PLUS 180 tabletek

Aliness OptiMSM® siarka Organiczna PLUS x 180 tabletek

Opakowanie: Słoik 180 tabletek

Medicaline,

marka:

Cena: 44,90 zł

Działanie:

MSM (metylosulfonylometan), znany także jako dimetylosulfan (DMSO2) i metylosulfan, to organiczny związek zawierający siarkę. OptiMSM zyskał reputację najczystszej, najbezpieczniejszej i najbardziej spójnej formy MSM na świecie.

Siarka jest niezwykle istotnym minerałem w organizmie, znajdującym się po wapniu i fosforze. Ponad połowa siarki w organizmie koncentruje się w mięśniach, skórze i kościach. Niestety, naturalna zawartość MSM w pokarmach jest często niszczona przez procesy przetwarzania, takie jak gotowanie, pasteryzacja, zamrażanie czy naświetlanie żywności.

OptiMSM to bezwonna, biała substancja, która doskonale rozpuszcza się w wodzie. Jest całkowicie pozbawiona skutków ubocznych i nie wykazuje toksyczności nawet w dawkach sięgających 40 gramów dziennie.

Nasza formuła gwarantuje wysoką czystość, osiągniętą dzięki wielowarstwowemu procesowi destylacji, co zapewnia produkt o czystości 99,9%.

OptiMSM to nie tylko czystość, ale również bezpieczeństwo. Posiada certyfikaty GRAS, halal, koszerności, jest wolne od GMO, bezglutenowe, nie zawiera alergenów ani skorupiaków, oraz jest odpowiednie dla wegan. Oprócz tego, nasze produkty są poparte dużą ilością danych na temat toksykologii.

Producent posiada ponad 25 lat doświadczenia w produkcji, oraz certyfikacje ISO 9001:2015, FSSC22016, HACCP i cGMP, co gwarantuje najwyższą jakość jej produktów.

Suplementacja OptiMSM jest niezwykle łatwa, ponieważ substancja ta jest rozpuszczalna w wodzie, bezwonna, trwała w wysokich temperaturach i szybko rozpuszczalna. Może być stosowana w różnych formach, takich jak kapsułki, tabletki, proszki, RTM i RTD.
W przeciwieństwie do innych odmian MSM, OptiMSM jest łatwo tabletkowany, nie zawiera grubych kryształów i jest dobrze rozpuszczalny.

Dawkowanie:

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia: spożywać 1-2 tabletki w trakcie posiłku.

Skład:

1-2 tabletki (zalecana dzienna porcja do spożycia) zawiera: 1 tabletka, 2 tabletki
OptiMSM (metylosulfonylometan) 750 mg, 1500 mg
Witamina C (kwas L askorbinowy) 50 mg 62,5%*, 100 mg 125%*

*RWS - referencyjna wartość spożycia

składniki: OptiMSM (metylosulfonylometan), Witamina C (kwas L-askorbinowy), substancja przeciwzbrylająca: krzemionka koloidalna.