Mumomega omega-3 i omega-6 dla kobiet w ciąży i karmiących

Equazen mumomega®, to jedyny naturalny preparat dla kobiet zawierający unikalną kombinację kwasów omega-3 i omega-6, który posiada Pozytywną Opinię Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego do stosowania:

- przed ciążą,
- w trakcie ciąży,
- w okresie laktacji.

mumomega® zawiera wyłącznie naturalne składniki.
Olej z ryb morskich jest przygotowywany według standardów farmaceutycznych. Do produkcji używane są mięśnie ryb poławianych w czystych wodach w pobliży Chile. Olej zawiera 70% kwasów omega-3 (głównie DHA) w postaci naturalnych trójglicerydów.
Olej z wiesiołka pochodzi z upraw organicznych, bez używania środków chemicznych i pestycydów.
Kwasy tłuszczowe są w naturalnej formie trójglicerydów.
mumomega® nie zawiera żadnych dodatków smakowych, środków barwiących i sztucznych składników.
Nie zawiera również witaminy A ani D.
Analizy w niezależnym laboratorium potwierdzają, że każda seria mumomega® w pełni spełnia kryteria czystości UE/WHO, ograniczając tym możliwość obecności toksyn takich, jak: dioksyny, PCB czy rtęć.

Opakowanie: 30 kapsułek

Cena: 53,41 zł

Działanie:

mumomega zawiera wielonienasycone kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6, w ilościach zalecanych dla kobiet w ciąży i karmiących.
Kwasy te są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu.
Przyjmując mumomega w czasie ciąży i karmienia dbasz nie tylko o Swoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale przede wszystkim o zdrowie Twojego Dziecka.

Wskazania:

Przed zajściem w ciążę.
Jeśli myślisz o zajściu w ciążę warto wcześniej wzbogacić swoją dietę o omega-3 i omega-6 tak, by w Twoim organizmie zbudować odpowiednie zapasy dla Ciebie i Twojego Dziecka. Na około 3 miesiące przed planowaną ciążą przyjmowanie mumomega pozwoli Ci osiągnąć ten cel.

Podczas ciąży.
Z badań wiemy, że podczas ciąży możesz stracić aż 50% nagromadzonych zapasów kwasów tłuszczowych, a podczas karmienia piersią - od 50 do 80 mg tych ważnych dla organizmu substancji każdego dnia.

Okres oczekiwania na Twoje Dziecko oraz czas karmienia - są to więc chwile, w których powinna towarzyszyć Ci mumomega?. Dzięki odpowiedniej kombinacji omega-3 i omega-6 zapewnisz Sobie oraz Dziecku właściwą ilość tych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania składników.

Po urodzeniu dziecka.
Uzupełnienie niedoborów kwasów tłuszczowych utraconych podczas ciąży i karmienia może zająć Tobie nawet około 26 tygodni! Stosując mumomega przez okres 6 miesięcy po zakończeniu karmienia piersią możesz uzupełnić możliwe niedobory omega-3 i omega-6 powstałe w wyniku ciąży i karmienia piersią.

Dawkowanie:

1 kapsułka dziennie najlepiej w trakcie posiłku.

1 kapsułka zawiera:
Olej z ryb (omega-3) 600 mg
w tym:
kwas dokozaheksaenowy (DHA) 300 mg
kwas eikozapentaenowy (EPA) 42 mg

Olej z wiesiołka (omega-6) 150 mg
w tym:
kwas gamma-linolenowy (GLA) 15 mg
kwas arachidonowy (AA) 8,4 mg

Przeciwutleniacz - naturalna witamina E 2,8 mg 23% dziennego zalecanego spożycia

Ulotka z rekomendacją PTG w formacie pdf Ulotka Solgar Witamina K2 MK-7 StrefaLeków