Bio-Witamina D3 D-Pearls 20 ug 800 IU Witaminy D3

Pharma Nord Bio-Witamina D3 (D-Pearls) 20 µg Witamina D3 w oliwie z oliwek zawierająca 800 j.m. cholekalcyferolu

Małe perełki zawierające 20 µg (800 j.m.) Witaminy D3 rozpuszczonej w wysokiej jakości oliwie z oliwek tłoczonej na zimno dla zapewnienia dobrej biodostępności
Cholekalcyferol naturalnego pochodzenia - z lanoliny.
Kapsułki D-Pearls wykonane zostały z żelatyny posiadającej certyfikaty Kosher i Halal.

Opakowanie: 40 kapsułek D-Pearls (małe, łatwe do połknięcia perełki)

Cena: 17,99 zł

Działanie:

Odkryj potęgę natury z Bio-Witaminą D3 D-Pearls!

Nasze miękkie żelatynowe kapsułki zawierają 20 mikrogramów witaminy D3 (800 j.m.) w każdej kapsułce. Co to oznacza dla Ciebie? To oznacza dostarczenie Twojemu organizmowi niezbędnej witaminy D w najbardziej skutecznej formie.

Co wyróżnia Bio-Witaminę D3 D-Pearls?

  1. Rozpuszczalność w Tłuszczach: Witamina D jest rozpuszczalna w tłuszczach, dlatego nasza formuła zawiera oliwę z oliwek tłoczoną na zimno. To gwarantuje, że witamina D będzie łatwo wchłaniana przez Twój układ pokarmowy, zapewniając maksymalne korzyści.

  2. Łatwość Spożycia: Rozmiar kapsułki został specjalnie zaprojektowany tak, aby ułatwić połykanie. Jeśli preferujesz, możesz również żuć kapsułkę, co czyni ją jeszcze bardziej dostępną.

  3. Wysoka Absorpcja: Badania przeprowadzone przez Uniwersytet w Oslo potwierdziły, że Bio-Witamina D3 D-Pearls wykazuje wysoką absorpcję w organizmie. To oznacza, że dostarczamy Ci witaminę D w formie, którą Twój organizm najlepiej przyswaja.

Produkty Pharma Nord są poddawane rygorystycznym testom, a biodostępność Bio-Witaminy D3 D-Pearls została udokumentowana. Badania przeprowadzone na grupie sportowców wykazały skuteczną absorpcję zarówno wysokich, jak i niskich dawek witaminy D3. To gwarantuje, że masz pewność, iż dostarczasz swojemu organizmowi to, co najlepsze.

Daj swojemu zdrowiu wsparcie, jakiego potrzebuje. Wybierz Bio-Witaminę D3 D-Pearls i czerp korzyści z pełnowartościowej witaminy D w najwyższej jakości. Twoje dobre samopoczucie zasługuje na to.

Dawkowanie:

Skład:

1 Kapsułka D-Pearls zawiera:
Witamina D3 (Cholekalcyferol) 20 ug 400%
*RWS = Referencyjna Wartość Spożycia

Składniki: Substancja wypełniająca: Oliwa z oliwek, Składnik otoczki: Żelatyna, Substancja utrzymująca wilgoć: glicerol, woda oczyszczona, Witamina D3 (Cholekalcyferol)