VegeDAO Alergie Nietolerancja Histaminy

Bioxapp VegeDAO Alergie Nietolerancja Histaminy Suplement diety

Preparat roślinny zawierający enzym diaminooksydazę - DAO.

Opakowanie: 60 kapsułek.

Bioxapp,

marka:

Cena: 109,97 zł

Działanie:

Czy po spożyciu alkoholu obserwujesz zaczerwienioną twarz lub po zjedzeniu produktów bogatych w histaminę np. kiszonki, ryby wędzone pojawiają się  wzdęcia lub masz wysypki skórne? Przeczytaj poniższe informacje na temat nietolerancji histaminy i niskiego poziomu enzymu DAO w organizmie

VegeDAO to suplement diety na bazie liofilizatu z kiełków grochu Pisum sativum, który odpowiada za źródło cennych składników odżywczych, witamin, minerałów i enzymów wzmacniających potencjał oksydacyjny organizmu. Jest on również obfitym źródłem enzymu diaminooksydazy - DAO.

DAO to enzym, diaminooksydaza degradujący histaminę oraz inne aminy biogenne. DAO jest kluczowym enzymem obficie występującym w śluzowce jelit kontrolującym ilości histaminy dostającej się z przewodu pokarmowego do krwioobiegu. Jest również enzymem występującym we krwi. Zatem DAO jest jednym z zasadniczych elementów kontroli poziomu histaminy we krwi.

Histamina jest bardzo ważną substancją w naszym organizmie. Bierze ona udział w przebiegu reakcji alergicznych, jest niezbędna do produkcji i wydzielania soku żołądkowego oraz jest ważnym neuroprzekaźnikiem. Histamina bywa jednak źródłem poważnych problemów zdrowotnych, kiedy mechanizmy kontrolujące poziom w organizmie. zawodzą.

Dawkowanie:

Stosować 1 kapsułkę doustnie 20 minut przed posiłkiem.

Ważne! Nie przekraczać porcji do spożycia - 5 kapsułek w ciągu dnia!

Skład:

1 Kapsułka zawiera:
Liofilizat z kiełków grochu 400 mg
w tym diaminooksydaza 200 mU*

*mU - jednostka aktywności enzymatycznej

Składniki: liofilizat z kiełków grochu Pisum sativum, otoczka kapsułki wykonana z hydroksypropylometylocelulozy (substancja żelująca - guma gellan)