Proszek Zasadowy Tabs na odkwaszenie organizmu

Równowaga kwasowo-zasadowa w organizmie człowieka bardzo często zostaje mocno naruszona.
Sprzyja temu nie tylko stres i brak aktywności fizycznej, ale także błędy żywieniowe przejawiające się w nadmiernym spożyciu cukru, alkoholu lub żywności wysoko przetworzonej, przy jednocześnie niewielkim występowaniu w codziennej diecie warzyw i owoców.
Zakwaszenie jest bardzo poważnym problemem, ponieważ prowadzi do wielu dolegliwości i chorób.

Opakowanie: 30 tabletek.

Langsteiner,

marka:

Cena: 21,97 zł

Chwilowo niedostępny

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Działanie:

Proszek Zasadowy w postaci tabletek ma w swoim składzie idealnie dobrane witaminy, minerały i substancje alkalizujące, dzięki czemu skutecznie utrzymuje właściwy poziom pH w organizmie.
Węglan wapnia neutralizuje silne kwasy.
Glukonian manganu charakteryzuje się bardzo dobrymi właściwościami antyoksydacyjnymi, a więc chroni komórki organizmu człowieka przed zniszczeniem przez tak zwane wolne rodniki, które uszkadzają jądra komórkowe i tym samym przyczyniają się do powstania zaburzeń przemiany materii, chorób sercowo-naczyniowych i nerek, a także chorób nowotworowych.
Właściwości antyoksydacyjne mają również inne składniki proszku zasadowego, czyli witamina C, witamina E oraz glukonian miedzi.
Natomiast glukonian cynku wyrównuje poziom cukru i stymuluje metabolizm glukozy w organizmie, przez co może przeciwdziałać rozwojowi insulinooporności, co może prowadzić do cukrzycy.

Dawkowanie:

1 tabletka dziennie.

1 tabletka zawiera:

Wapń 200,00 mg (25% ZDS)*
Magnez 93,75 mg (25% ZDS)*
Potas 50,00 mg (2,5% ZDS)*
Sód 28,00 mg
Cynk 2,00 mg (20% ZDS)*
Mangan 0,50 mg (25% ZDS)*
Miedź 250 mcg (25% ZDS)*

*ZDS - zalecane dzienne spożycie.