Herbapol Lublin Herbaya Morwa Biała

Herbapol Lublin Herbaya Morwa Biała

Suplement diety polecany jest w celu wspomagania metabolizmu węglowodanów w organizmie, co przyczynia się do utrzymania prawidłowego ich poziomu.
Nie zawiera żadnych substancji kwalifikowanych przez prawo żywnościowe jako powodujące alergie lub reakcje nietolerancji. Nie zawiera żelatyny.

Opakowanie: 60 kapsułek po 448 mg pochodzenia roślinnego

Herbapol Lublin,

marka:

Cena: 25,99 zł

Działanie:

 • wspomaga prawidłowy metabolizm węglowodanów w organizmie,
 • korzystnie wpływa na produkcję insuliny, dzięki czemu wpiera prawidłowy metabolizm glukozy w organizmie.
 • 1 kapsułka zawiera ekstraktu z liści morwy białej pozyskany z 2 790 mg naturalnych liści morwy białej.
 • liść morwy białej używany do otrzymywania ekstraktu zbierany jest ręcznie, w okresie jesiennym po zaowocowaniu rośliny, co gwarantuje jego odpowiednią jakość.

W skład suplementu diety HERBAYA MORWA BIAŁA PRAWIDŁOWY METABOLIZM CUKRÓW wchodzi wyselekcjonowany w wyniku badań fizykochemicznych ekstrakt z liści morwy białej o jakości potwierdzonej przez Herbapol-Lublin:

 • standaryzowany na zawartość flawonoidów, 
 • o kontrolowanej czystości mikrobiologicznej,
 • pozyskany z naturalnych liści morwy białej.

HERBAYA esencja natury to:

 • Jakość potwierdzona przez Herbapol-Lublin S.A.
 • Skoncentrowana naturalność
 • Standaryzowane składniki roślinne
 • Skoncentrowana porcja esencji natury w kapsułce
 • Naturalne wsparcie organizmu

Produkty z linii HERBAYA esencja natury pobudzają ciało do działania wspierając jego różne funkcje oraz napędzają organizm człowieka, by mógł cieszyć się dobrym zdrowiem.
 
Linia produktów HERBAYA esencja natury odznacza się wyjątkową starannością przygotowania produktów opartych na skoncentrowanych składnikach roślinnych.
 
W skład suplementów diety HERBAYA esencja natury wchodzą wyselekcjonowane w wyniku badań fizykochemicznych, skoncentrowane i standaryzowane składniki roślinne o wysokiej jakości potwierdzonej przez Herbapol-Lublin S.A.
 
Każda kapsułka zawiera skoncentrowaną porcję esencji natury w postaci składników roślinnych. Rośliny do ich pozyskania zostały zebrane w określonym momencie ich wzrostu oraz o odpowiedniej porze roku. Takie podejście gwarantuje ich najwyższą jakość.
 
Produkty bazujące na naturalnych roślinnych składnikach, ze względu na wygodną formę kapsułki, zawierają niewielkie ilości substancji dodatkowych, niezbędnych do spełnienia funkcji technologicznych. Dodatki zapewniają wysoką jakość i stabilność produktu w kapsułce przez cały okres przydatności do spożycia.
 
Dbamy o najwyższą jakość produktów HERBAYA esencja natury i stosowany przez nas stearynian magnezu (sole magnezowe kwasów tłuszczowych) jest związkiem magnezu z mieszaniną stałych kwasów organicznych pozyskanych z jadalnych źródeł.
 
Myślimy także o potrzebach wegetarian i wegan* dlatego nasze kapsułki stworzyliśmy ze składników roślinnych, bez żelatyny.
Standard jakości produktów HERBAYA esencja natury jest potwierdzony przez Herbapol-Lublin, uznaną markę z wieloletnimi tradycjami w produkcji najwyższej jakości wyrobów ziołowych.

Dawkowanie:

2 kapsułki dziennie.

Przechowywać w temperaturze poniżej 25°C. Chronić od światła i wilgoci. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Nie stosować u osób uczulonych na którykolwiek ze składników produktu. Produkt nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży i karmiących piersią.

Nie stosować równocześnie ze środkami przeciwcukrzycowymi.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Skład:

2 kapsułki (zalecana dzienna porcja do spożycia) zawiera:
Ekstrakt z liści morwy białej 186 mg
Liść morwy białej* 5 580 mg

*Ilość naturalnych liści morwy białej zużyta do pozyskania ekstraktu

składniki: substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna; hydroksypropylometyloceluloza; suchy ekstrakt z liści morwy białej; substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu; barwnik: kompleksy miedziowe chlorofili i chlorofilin.

Korzystny efekt wynikający z deklarowanego działania występuje w przypadku spożycia 2 kapsułek dziennie.