Ergycalm 250 ml Nutergia

Nutergia Ergycalm wyciągi z roślin takich jak głóg, mierznica i melisa oraz oligoelementy dla ułatwienia wyciszenia się i uspokojenia

Produkt bezalkoholowy, nie zawiera cukru ani słodzików czy sztucznych aromatów.

Opakowanie: Butelka 250 ml

Laboratoire Nutergia,

marka:

Cena: 66,00 zł

Działanie:

ErgyCalm to połączenie głogu wspomagającego uspokojenie i relaks, mierznicy sprzyjającej odprężeniu i melisy wspierającą relaks i dobre samopoczucie.
Formuła bogata w magnez, który przyczynia się do utrzymania prawidłowych funkcji psychologicznych.

Laboratorium NUTERGIA daje gwarancję pochodzenia składników w swoich produktach.
Promuje stosowanie wysokiej jakości roślin z rolnictwa ekologicznego. Lokalizacja plantacji ma również znaczenie przy wyborze dostawców.

Rośliny, które tworzą ERGYCALM pochodzą z Europy, a ekstrakcja ich aktywnych składników odbywa się we Francji. Projektowanie produktu i jego produkcja zostały przeprowadzone w całości we własnym laboratorium naszym laboratorium w Capdenac (Aveyron).

Dawkowanie:

10 - 20 ml dziennie rozpuszczone w pół szklanki wody, po posiłkach.

Skład:

Dawka dzienna - 20 ml zawiera:
Głóg 1440 mg*
Mierznica 1120 mg*
Melisa 1120 mg*
Magnez 112 mg (30 % RWS**)
* Referencyjne Wartości Spożycia.
** Równoważnik suszonych roślin.

Składniki: Wodny roztwór oligoelementów (woda filtrowana, koncentrat wody morskiej bez sodu, standaryzowany wyciąg z wapiennych alg morskich - Phymatolithon calcareum Pall., glukoniany cynku, żelaza i miedzi, chlorek chromu, siarczan manganu, selenian i molibdenian sodu), stabilizator: gliceryna roślinna; wyciąg z głogu (Crataegus monogyna Jacq., Crataegus oxyacantha Auct.), mierznicy (Ballota nigra L.) i melisy (Melissa officinalis L.), aromat naturalny, substancja konserwująca: sorbinian potasu.