Bibi smoczek uspokajający Happiness

Bibi smoczek uspokajający Happiness

Wszystkie nadruki wykonano z naturalnych i ekologicznych barwników roślinnych.

Tarcza smoczka od strony wewnętrznej zaopatrzona jest w wypustki zwane SensoPearls® (perełki sensoryczne), które mają naśladować guzki występujące na brodawkach sutkowych matki (gruczoły Montgomerego).
Wypustki oprócz naśladowania dotyku matczynej piersi pomagają w wentylacji przyciśniętej do smoczka skóry i zapobiegają pojawieniu się odparzeń.

Specjalny kształt tarczki smoczka (ErgoComfort) pozwala uniknąć podrażnień, odparzeń, jest idealnie dopasowany dzięki czemu nie przysłania noska.

Każdy smoczek posiada higieniczną osłonkę, która zapobiega zabrudzeniu smoczka; nie ma potrzeby dodatkowego opakowania na smoczek; nieużywany smoczek można bez obaw odłożyć do osłonki, która zabezpieczy końcówkę przed kontaktem z otoczeniem.

Wszystkie smoczki Bibi nie zawierają Bisfenolu -A, Bisfenolu -S, siarki czy żywic ftalowych.

Kształt końcówki z miękkiego i wyjątkowo trwałego silikonu wspomaga zdrowy rozwój zgryzu i podniebienia.
Na końcówce znajduje się symbol zwierzątka pozwalający odróżnić wiek dziecka, dla którego smoczek jest przeznaczony: miś 0-6 m-ca, hipopotam 6-16 m-ca, żabka powyżej 16 m-ca.

Smoczki są idealnie wyważone - punktem podparcia jest miejsce między końcówką a tarczą; dzięki temu smoczek nie będzie wypadał dziecku.

Smoczki zostały zaprojektowane i wyprodukowane w Szwajcarii.

Logo Bibi Swiss

Bibi,

marka:

Cena: 19,99 zł

Chwilowo niedostępny

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności