Collaflex na stawy z kolagenem BioCell kwasem hialuronowym chondroityną

Collaflex na stawy z kolagenem BioCell kwasem hialuronowym chondroityną

BioCell Collagen II® zawiera składniki w zhydrolizowanej, niskocząsteczkowej formie charakteryzującej się wysoką biodostępnością i wchłanialnością z przewodu pokarmowego.

BioCell Collagen II® jest zastrzeżonym znakiem towarowym BioCell Technology LLC, Newport Beach, California, USA (amerykańskie patenty: 6,025,32; 6,323,319; 6,780,841; 7,091,180; inne amerykańskie i międzynarodowe patenty w zgłoszeniu).

Opakowanie: 60 kapsułek

Opakowanie: 60 kapsułek

Oleofarm

Cena: 44,00 zł

Działanie

Collaflex zawiera w swoim składzie unikalny, opatentowany składnik BioCell Collagen II? będący skoncentrowanym źródłem składników macierzy międzykomórkowej budujących tkankę chrzęstną: siarczanu chondroityny, hydrolizowanego kolagenu typu II oraz kwasu hialuronowego.
Siarczan chondroityny wpływa korzystnie na utrzymanie stawów w dobrej kondycji. Pomaga utrzymać prawidłową elastyczność tkanki chrzęstnej, umożliwiając w ten sposób stawom odpowiednią ruchomość.
Kolagen typu II to najpowszechniej występująca forma kolagenu w organizmie. Jest on odpornym na rozciąganie białkiem tkanki łącznej. Stanowi główny składnik chrząstek i ścięgien oraz odpowiada za utrzymanie odpowiedniej elastyczności skóry.
Kwas hialuronowy jest substancją silnie wiążącą cząsteczki wody. Wskutek tego tworzy żel, swoisty ?smar? dla stawów, wspierając tym samym ich ruchomość i odpowiednie funkcjonowanie. Z wiekiem ilość kwasu hialuronowego w tkankach spada, dlatego istotna jest suplementacja tego składnika.

Wskazania

Preparat polecany jest osobom dbającym o utrzymanie prawidłowej kondycji stawów.
Dostarcza organizmowi składniki budujące tkankę łączną i chrzęstną, przez co wspiera sprawną motorykę i elastyczność stawów.

Dzienna porcja (2 kapsułki) zawiera:
BioCell Collagen II? 700 mg
(w tym 420 mg zhydrolizowanego kolagenu typu II)
siarczan chondroityny 140 mg
kwas hialuronowy 70 mg