Ubichinol V100 aktywny zredukowany koenzym Q10 kapsułka 100 mg

Ubichinol V100 zredukowany Koenzym Q10 w aktywnej formie (Ubiquinol®) działający nawet 8-krotnie silniej od formy utlenionej (ubichinon) w kapsułkach zwierających 100 mg

Produkt wolny od GMO - zawiera składniki sojowe z upraw NON GMO.

Cena: 159,87 zł

Koenzym Q10 jest niezbędny do powstawania energii w naszym organizmie. Bez niego nie były by możliwe procesy życiowe.

Zapasy koenzymu Q10 i zdolność jego wchłaniania zmniejsza się z wiekiem, przez co dla zachowania odpowiedniego poziomu energii koniecznością staje się suplementacja.

Aby koenzym Q10 wszedł w cykl przemian energetycznych - zaczął działać w organizmie, musi zostać zredukowany do formy ubichinol. Zdolność organizmu do redukowania koenzymu Q10 także obniża się wraz z wiekiem.

Ubichnol V100 to preparat zawierający zredukowaną formę koenzymu Q10 (Ubichinol) gotową do wchłonięcia i działania w łańcuchach przemian energetycznych.

Siła działania i skuteczność suplementacji jest często określana jako nawet 8 x silniejsze działanie od powszechnie stosowanej utlenionej formy - Ubichinon.

Dawka 100 mg jest idealną dla osób stosujących suplementację w celu zmniejszenia złogów miażdżycowych (kuracja Paulinga lub Rath'a). Dzięki zawartości 100 mg w jednej kapsułce można dostosować dawkę ściśle do zaleceń bez konieczności zażywania kilku kapsułek jak w przypadku większości produktów zawierających 30 mg Q10 w kapsułce.
Dodatkowo forma zredukowana zapewnia najwyższą skuteczność suplementacji i jakość produktu.

Przyjmowanie:

1 kapsułka dziennie.

1 kapsułka zawiera:

Ubiquinol (KanekaQHTM) aktywna forma koenzymu Q10 100 mg