Perfect White Black wybielająca czarna pasta do zębów Beverly Hills Formula

Beverly Hills Formula Perfect White Black to rewolucyjna, wybielająca pasta do zębów, która zapewnia profesjonalny efekt wybielania.
Nowa jeszcze skuteczniejsza formuła Perfect White w dużym, ekonomicznym opakowaniu.

Opakowanie: tuba 100 ml

Cena: 19,99 zł

Działanie:

Sekretną bronią Perfect White Black, której działanie zostało potwierdzone badaniami naukowymi, jest węgiel aktywny, jeden z najbardziej skutecznych i bezpiecznych składników wybielających zęby.
Badania naukowe nad formułą Perfect White Black potwierdziły, że węgiel aktywny nie tylko wybiela, lecz także eliminuje bakterie powodujące nieświeży oddech i neutralizuje pozostałe zapachy, pozostawiając uczucie świeżego oddechu przez cały dzień.

Węgiel aktywny lubi wiązać się z taninami.
Są to związki występujące w kawie, herbacie, winie, owocach i przyprawach, które pozostawiają na zębach brzydki, żółtawy osad.
Węgiel aktywny pomaga usunąć garbniki z powierzchni zębów bez szkody dla szkliwa.

Znajdująca się w składzie uwodniona krzemionka (Hydrated silica), w połączeniu z węglem aktywnym, wzmacnia siłę wybielania i jednocześnie sprawia, że pasta jest całkowicie bezpieczna w codziennym stosowaniu.

Fluorek sodu zawarty w paście Perfect White Black (0,31% w/w 1400ppmF) utrzymuje mocne i zdrowe szkliwo, skutecznie pomaga zapobiegać próchnicy i osadzaniu kamienia nazębnego, a także chroni przed atakami kwasów, występujących na przykład w sokach owocowych.