Aboca Lynfase Płyn Koncentrat Odchudzanie

Aboca Lynfase Koncentrat w Płynie z Kompleksem Adipodren

Kompleks molekularny na bazie liofilizowanych ekstraktów z gryki zwyczajnej i ruszczyka dla prawidłowego funkcjonowania układu naczyniowego (limfatycznego i żylnego).

Opakowanie: Butelka 180 g
bollino_cento_naturale_web_pl.svg

Aboca,

marka:

Cena: 59,99 zł

Działanie:

Unikalna formuła Lynfase wyróżnia się ze względu na wysokie stężenie wyjątkowych substancji zawartych w AdipoDren: kompleksie molekularnym na bazie liofilizowanych ekstraktów z gryki zwyczajnej i ruszczyka dla prawidłowego funkcjonowania układu naczyniowego (limfatycznego i żylnego) oraz z mniszka lekarskiego, nawłoci pospolitej i ortosyfonu groniastego dla odprowadzania płynów ustrojowych.

Dawkowanie:

Zaleca się przyjmowanie od 7,5 ml do 10 ml produktu dziennie, najlepiej rano, rozcieńczonego w szklance wody, przy użyciu odpowiedniego dozownika.

Po otwarciu zaleca się przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu 30 dni.

Ewentualne występowanie małych nierozpuszczonych drobinek wynika z wysokiego stężenia liofilizowanych ekstraktów i nie wpływa na jakość produktu.

Skład:

Ilość dla zalecanej porcji dziennej: 7,5 ml  -  10 ml
Kompleks molekularny AdipoDren 509 mg  -  678 mg
mianowany na zawartość rutyny 3% 15,3 mg  -  20,3 mg
Zawiera:
grykę zwyczajną liofilizowany ekstrakt z części nadziemnych z kwiatami 119,7 mg  -  159,6 mg
ruszczyk liofilizowany ekstrakt z korzenia 49,9 mg  -  66,5 mg
liofilizowany ekstrakt z nawłoci części nadziemne z kwiatami i ortosyfon groniasty liście 199,5 mg  -  266 mg
mniszek lekarski liofilizowany ekstrakt z korzenia 139,7 mg  -  186,2 mg

Składniki: Skoncentrowany sok jabłkowy; skoncentrowany sok z czerwonych winogron; skoncentrowany sok pomarańczowy; liofilizowany ekstrakt z nawłoci pospolitej (Solidago virgaurea) części nadziemne z kwiatami i ortosyfon groniasty (Orthosiphon stamineus) liście; mniszek lekarski (Taraxacum officinale) liofilizowany ekstrakt z korzenia; gryka zwyczajna (Fagopyrum esculentum) liofilizowany ekstrakt z części nadziemnych z kwiatami; ruszczyk (Ruscus aculeatus) liofilizowany ekstrakt z korzenia; skoncentrowany sok z cytryny; naturalny aromat pomarańczowy; naturalny aromat.