MaxOn Actve Sildenafil na zaburzenia erekcji

MaxOn Active tabletki na zaburzenia erekcji z sildenafilem, który szybko wzmacnia erekcję

Lek MaxOn umożliwia osiągnięcie wzwodu podczas stymulacji seksualnej.

Opakowanie: 2 tabletki

Adamed

Cena: 26,99 zł

Działanie:

Sildenafil, substancja czynna MaxOn Active pozwala na szybki uzyskanie wzwodu i utrzymanie sztywności prącia po pobudzeniu seksualnym, co umożliwia odbycie stosunku.

Dawkowanie:

Należy przyjąć 1 tabletkę przed stosunkiem.

Wskazania:

Lek MaxOn Active służy do leczenia zaburzeń wzwodu, czyli braku możliwości uzyskania lub utrzymania sztywności prącia wystarczającej do odbycia stosunku. Przeznaczony jest dla dorosłych (wiek powyżej 18 lat) mężczyzn, u których zdarzają się problemy ze wzwodem co utrudnia odbycie stosunku.

Jeśli zażywasz leki lub ostatnio doświadczyłeś problemów ze zdrowiem pobierz ankietę zawierającą przypadki, w których należy zachować ostrożność by sprawdzić czy możesz bezpiecznie przyjmować sildenafil.

Kliknij by pobrać ankietę na temat bezpieczeństwa stosowania Sildenafilu w MaxOnAnkieta bezpieczeństwo stoswania MaxOn Sildenafil

Przeciwwskazania:

Nadwrażliwość na substancję czynną lub na którąkolwiek substancję pomocniczą.
Ze względu na wpływ syldenafiu na przemiany metaboliczne, w których biorą udzial tlenek azotu i cykliczny guanozynomonofosforan nasila on hipotensyjne działanie azotanów. Przeciwwskazane jest zatem równoczesne stosowanie syldenafilu z lekami uwalniającymi tlanek azotu (takimi jak azotyn amylu) lub azotanami w jakiejkolwiek postaci.
Jednoczesne stosowanie inhibitorów PDE5, no tym syldenafilu, i leków pobudzających cyklazę, guanylową, takich jak riocyguat, jest przeciwwskazane, ponieważ może prowadzić do objawowego niedociśnienia tętniczego.
Produktów leczniczych przeznaczonych do leczenia zaburzeń erekcji, w tym syldenafilu nie należy stosować u mężczyzn, u których aktywność seksualna nie jest wskazana (np. pacjenci z ciężkimi chorobami układu sercowo-naczyniowego, takimi jak niestabilna dławica piersiowa lub ciężka niewydolność serca).
Produkt leczniczy MaxOn Active jest przeciwwskazany u pacjentów, którzy utracili wzrok w jednym oku w wyniku niezwiązanej z zapalaniem tętnic przedniej niedokrwiennej neuropatii nerwu wzrokowego (ang. Non-artretic anterior ischaemic optic neuropathy, NAION) niezależnie od tego, czy miało to związek czy nie miało związku z wcześniejszą ekspozycją na inhibitor PDE5.
Nie badano bezpieczeństwa stosowania syldenafilu w następujących grupach pacjentów: pacjentów z ciężką niewydolnością wątroby, hipotonią (ciśnienie krwi < 90/50 mmHg), po niedawno przebytym udarze lub zawale serca, oraz ze stwierdzonymi dziedzicznymi zmianami degeneracyjnymi siatkówki, takimi jak retinitis pigmentosa (niewielka część tych pacjentów ma genetycznie uwarunkowane nieprawidłowości fosfodiesterazy siatkówki). Stosowanie syldenafilu u tych pacjentów jest przeciwwskazane.

1 tabletka zawiera:

Cytrynian syldenafilu 25 mg