Skrzypovita wzmacnia włosy, skórę i paznokcie

Skrzypovita to preparat poprawiający wygląd skóry, wzmacniający paznokcie i przyspieszający regenerację włosów.

Opakowanie: 80 kapsułek

Opakowanie: 80 kapsułek

NP Pharma,

marka:

Cena: 22,98 zł

Działanie

Skrzyp polny zawiera wiele cennych kosmetycznie składników wpływających na kondycję skóry, włosów i paznokci.
Związki krzemu działają przeciwzapalnie, przeciwtrądzikowo i antyoksydacyjnie. Wzmacniają cebulki włosowe, chroniąc przed wypadaniem włosów. Poprawiają strukturę paznokci i zapobiegają ich łamaniu.
Wyciąg z pokrzywy działa wzmacniająco na komórki skóry i przywraca jej świeży wygląd. Dodatkowo chroni przed łupieżem i wypadaniem włosów.
Witamina A chroni skórę przed wpływem niekorzystnych czynników zewnętrznych i szkodliwym promieniowaniem słonecznym. Przyspiesza regenerację naskórka. Nasila syntezę keratyny, z której zbudowane są włosy. Ponadto dzięki witaminie A paznokcie zyskują ładny kolor i połysk.
Witamina E neutralizuje wolne rodniki i wzmacnia naczynia krwionośne, zapewniając prawidłowe odżywianie wszystkich warstw skóry i cebulek włosowych. Poprawia również krążenie pod paznokciami, co usprawnia dostawę składników odżywczych.
Witamina C, najpopularniejszy antyutleniacz, chroni skórę przed wolnymi rodnikami powodującymi jej starzenie. Do tego jest niezastąpionym komponentem w produkcji kolagenu ? tkanki odpowiedzialnej za sprężystość i elastyczność skóry.
Biotyna jest odpowiedzialna za prawidłowy metabolizm skóry i tkanki podskórnej. Pomaga przywrócić włosom sprężystość i naturalny połysk.
Witaminy z grupy B umożliwiają odpowiedni przepływ impulsów nerwowych w skórze i tkance podskórnej, zapewniając prawidłowe działanie gruczołów potowych i łojowych. Ich niedobór powoduje przetłuszczanie się włosów.
Cynk działa przeciwzapalnie.

Dawkowanie

Doustnie 2 kapsułki dziennie.