Zap-It Łagodzenie Ukąszeń bez Chemii

Zap-It Kieszonkowe urządzenie łagodzące świąd po ukąszeniu

Skutecznie uwalnia od uczucia swędzenia i obrzęku po ukąszeniu komarów oraz innych insektów jak i meduz czy pokrzywy

Opakowanie: 1 szt.

Ecobrands Ltd.

Cena: 14,99 zł

Działanie:

ZAP-IT! jest rewolucyjnym, kieszonkowym urządzeniem, które niezwykle skutecznie uwalnia od uczucia swędzenia i obrzęku po ukąszeniu komarów, innych insektów, pokrzyw czy meduz!

Nie unikniemy ryzyka ukąszenia przez owady, jednak możemy znacząco zmniejszyć dolegliwości związane z ugryzieniem. Zatem co na ukąszenia komarów i innych insektów? ZAP-IT

Niemal od razu redukuje zaognienia i uczucie swędzenia. Szczególnie przydatny dla wszystkich, którzy reagują alergicznie na ukąszenia insektów, jak i tych, którzy nie tolerują stosowania środków odstraszających owady!

Klikając ZAP-IT kilka razy wokół ukąszenia uzyskuje się efekt hamowania wydzielania  histaminy, która powoduje uczucie świądu. Toksyny zostają zneutralizowane bez negatywnego efektu dla skóry, co zatrzymuje rozwój ogniska zaognienia i uczucie swędzenia. Najbardziej skuteczne jest kliknięcie 5x wokół miejsca ukąszenia i 2x w samo centrum ukąszenia.

Błyskawicznie niweluje uczucie swędzenia i chęć podrapania się. Łatwy w użyciu nadaje się do zastosowania na ukąszenia większości insektów.

Stosowanie ZAP-IT jest całkowicie bezpieczne dla ciała człowieka!

 • jest bezpieczny, malutki, łatwy w użyciu, wolny od chemikaliów i niealergiczny!
 • działa przez cienkie tkaniny (koszula, spodnie itp.)!
 • pomaga do 1000 ukąszeń!
 • używanie ZAP-IT jest najprostszą i najbardziej efektywną metodą niwelującą świąd i zapobiegającą drapaniu! W testach klinicznych ponad 90% badanych potwierdziło ustanie uczucie swędzenie już po 5 minutach!
 • jest wolny od wszelkich chemikaliów, całkowicie niealergiczny, niewielki i leciutki, zapewnia dyskrecję użycia!
 • nie potrzebuje baterii jego stąd  żywot jest nieograniczony i zależy wyłącznie od częstotliwości użycia. Używaj go w pracy, w podróży, na wakacjach!

ZAP-IT został gruntownie przetestowany w ekstremalnie trudnych warunkach przez London School of Hygiene & Tropical Medicine. Zarejestrowany jako  class IIa Medical Product pod numerem: CE 0499, Product Quality Approval Certificate zgodnie z aneksem  Annex V Medical Devices Directive : 92/94EEC. Certificate No: 1044473-00 z datą 5 lipca 2010. Dopuszczony do użytku w krajach UE.

Przeciwwskazania:

 • zmniejsza uczucie swędzenia, lecz nie usuwa samych toksyn i infekcji wynikających z ukąszenia.
 • może zapalić materiał łatwopalny! Nie używać bezpośrednio po zaaplikowaniu  środków odstraszających owady!
 • nie nadaje się do użycia przez osoby z rozrusznikiem serca.
 • nie stosuj ZAP-IT na dzieciach poniżej 2-go roku życia!
 • unikaj stosowania ZAP-IT w okolicach oczu i innych szczególnie wrażliwych miejscach!