Terproline krem poprawiający elastyczność i rozciągliwość skóry twarzy

Synchroline Terproline Face Cream krem poprawiający elastyczność i rozciągliwość skóry twarzyTERPROLINE [ujędrnianie] seria uelastyczniająca z oleosomami niezwykle skuteczna dzięki działaniu kwasów: madekasowego i hialuronowego

Gama preparatów, opracowanych w celu poprawienia jakości estetycznej cery faworyzując sprężystość i jędrność. Opiera się na związku czterech składników pochodzenia biologicznego działających razem z zsynchronizowanym efektem na trofizm Kolagenu, kwasu Hialuronowego i Fibronektyny.

Opakowanie: Tuba 50 ml

Opakowanie: Tuba 50 ml

Cena: 69,48 zł

Działanie

Ujędrniający krem na dzień do twarzy i szyi, który w widoczny sposób poprawia elastyczność i poziom napięcia skóry, przyspiesza regenerację skóry oraz działa nawilżająco.
Ma działanie liftingujące i uwydatniające kontury twarzy.

Opracowany dla skóry twarzy i szyi, jest w stanie poprawić wizualnie jakość cery faworyzując sprężystość i jędrność, hamując powstawanie zmarszczek i zmniejszając głębokość tych istniejących.

Zaleca się też w celu:
- poprawienia i/lub utrzymania sprężystości i jędrności skóry twarzy i szyi w dobrej kondycji:
- utrzymania skóry w dobrym stanie przed i po zabiegach face-lifting, blefaroplastyce i peelingu chemicznym (z AHA) i fizycznym, włącznie z laser peelingiem.

Zastosowanie

Stosować jeden lub dwa razy dziennie.

Składniki aktywne: kwas azjatycki, kwas madekasowy, acetyloglukozamina, linoleinian proliny, glikopeptydy pochodne fibronektyny, kwas hialuronowy, proteiny

Systemy i Technologie: Oleosomes Technology