Synchrovit krem na zmarszczki okolic oczu i ust Contour Eyes & Lips SYNCHROLINE

Synchroline Synchrovit EL contour eyes & lips krem na zmarszczki okolic oczu i ust Oleosomes Oleocap technology

Intensywny krem do codziennego użytku zaprojektowany specjalnie dla delikatnej skóry okolic oczu i ust by zapobiegać i zmniejszać widoczność kurzych łapek w okolicy oczu i pionowych linii w konturze ust.

Jest lekki i szybko się wchłania.

Charakteryzuje się Wysoką Skutecznością Kosmetyczną.

Opakowanie: Tuba 15 ml

Opakowanie: Tuba 15 ml

Cena: 59,84 zł

Działanie

SYNCHROVIT eyes & lips jest produktem opracowanym w celu skutecznego zwalczenia zmarszczek spowodowanych starzeniem się skóry lub zmarszczek mimicznych obecnych wokół oczu i ust, działając jednocześnie odprężająco, aby zahamować powstawanie "worków" pod oczami.
Postać miękkiego i łatwo wchłaniającego się kremu daje efekt "błyskawicznego wygładzania skóry" oraz "długotrwałe działanie".

WŁAŚCIWOŚCI NAUKOWE:
Działanie zsynchronizowane przeciwzmarszczkowe-przeciwutleniające jest możliwe dzięki jednoczesnemu działaniu Retynolu (witamina A) i Tokoferolu (witamina E), które hamują powstawanie "wolnych rodników" i stymulują wymianę komórek czyniąc skórę młodszą i rozświetloną.

WŁAŚCIWOŚCI TECHNOLOGICZNE
Technologia Oleosomes? Oleocap została opracowana, aby chronić delikatną strukturę Retynolu i Tokoferolu i jest w stanie poszerzyć i przedłużyć w czasie działanie kosmetyczne preparatu dzięki emulsji "Long Lasting Effect" powoli uwalniającej substancje czynne rozpuszczalne w wodzie i w tłuszczu.

Zastosowanie

SYNCHROVIT eyes & lips może być stosowany zarówno rano jak i wieczorem (do użytku przez 24 godziny na dobę) wklepując i rozsmarowując delikatnie, aż do całkowitego wchłonięcia.
W okolicach oczu zaleca się wykonywać mini masaż drenujący rozpoczynając od podstawy nosa i kontynuując w kierunku strony zewnętrznej oka.

Nie należy narażać oczu na bezpośredni kontakt z SYNCHROVIT eyes & lips i dlatego też w przypadku stosowania kremu wieczorem, należy rozsmarować krem przynajmniej godzinę przed spaniem.

Wskazania

Kosmetyk jest polecany do wszystkich typów cery.

Mikrokapsułkowany retinol, mikrokapsułkowany tokoferol, alfa bisabolol, acetyloglukozamina, kwas glukuronowy, izomerat sacharydów, kwas hialuronowy.