Ubichinol koenzym Q10 KANEKA w aktywnej formie zredukowanej

Ubichinol koenzym Q10 aktywna, zredukowana forma Koenzymu Q10, opracowana przez najlepszego światowego producenta naturalnego Koenzymu Q10 – firmę Kaneka w Japonii.

Ubichinol jest zamknięty w specjalnej tłuszczowej kapsułce co pozwala na zażywanie w dowolnych porach niezależnie od posiłków. Zwykły Koenzym Q10 rozpuszcza się w tłuszczach i zwykle ma formę proszku dlatego by umożliwić rozpuszczenie (zapewniając odpowiednie wchłanianie) należy przyjmować go w trakcie lub bezpośrednio po posiłkach (ewentualnie rozpuszczać w łyżce oliwy z oliwek).
Ubichinol pochodzi z naturalnego źródła (w odróżnieniu od dostępnych na rynku syntetycznych). Powstaje w procesie ekstrakcji fermentowanych drożdży, występuje w formie trans przez co jest identyczny w swojej budowie z CoQ10 wytwarzanym przez organizm ludzki.
UBICHINOL zawarty w produkcie to zredukowana forma Koenzymu Q10 o działaniu przeciwutleniającym. Druga forma to UBICHINON (forma utleniona), który nie wykazuje działania antyoksydacyjnego. Formy te łatwo przechodzą jedna w drugą.

50 mg Ubichinolu odpowiada 400 mg Koenzymu Q10 zawierającego obie formy.

Kaneka Corporation

Cena: 99,86 zł

Działanie:

- niezbędny do produkowania energii dla każdej komórki ludzkiego ciała
- wzmacnia serce i układ sercowo-naczyniowy
- działa jak przeciwutleniacz - chroni przed wolnymi rodnikami
- opóźnia proces starzenia się organizmu
- wspomaga układ odpornościowy
- wspiera układ nerwowy

Wskazania:

Suplement diety przygotowany specjalnie dla osób, które chcą zapobiec występowaniu chorób serca, zapobiegać procesom starzenia się organizmu oraz zwiększyć poziom energii.
Szczególnie wskazany u pacjentów zażywających leki obniżające poziom cholesterolu - statyny, ponieważ przy udziale cholesterolu organizm produkuje CoQ10.

Jedna kapsułka 500 mg zawiera:
Ubichinol (KanekaQ10) - aktywna forma Koenzymu Q10 - 50 mg

substancje pomocnicze:
olej z kanoli - 280 mg
digliceryl monooleate 123 mg (ekstrahowany z nasion sojowych)
wosk pszczeli 40 mg
lecytyna sojowa 1 mg