Elgydium Clinic Cicalium Żel Gojący w Jamie Ustnej

Pierre Fabre Oral Care Elgydium Clinic Cicalium żel Gojący rany w ustach

Łagodzi ból i wspomaga gojenie się zmian chorobowych w jamie ustnej.

Opakowanie: 8 ml

Cena: 19,97 zł

Działanie:

ELGYDIUM Clinic Cicalium żel stomatologiczny wspomaga leczenie owrzodzeń i zmian chorobowych w jamie ustnej, łagodząc ból i ułatwiając gojenie. Afty i zmiany chorobowe w jamie ustnej są stanami zapalnymi, które pojawiają się na błonie śluzowej. Towarzyszą im zmiany rumieniowate przypominające oparzenia i rany oraz powodujące ból podobny do tego, który występuje przy owrzodzeniach, co sprawia, że komfort życia pacjenta ulega pogorszeniu.

Dawkowanie:

Nakładać 3 lub 4 razy dziennie bezpośrednio na zmianę chorobową za pomocą aplikatora. Należy unikać jedzenia i picia przez co najmniej godzinę po zastosowaniu.

Żel jest gotowy do użycia.
Żel ELGYDIUM CLINIC Cicalium nie jest szkodliwy w przypadku połknięcia.
Może być stosowany zarówno u dorosłych, jak i dzieci.

Nie należy stosować żelu ELGYDIUM CLINIC Cicalium w przypadku znanej alergii na którykolwiek ze składników. Nie stosować, jeśli opakowanie jest otwarte lub uszkodzone. Nie połykać. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przechowywać w temperaturze od 5°C do 30°C w suchym miejscu z dala od bezpośrednich źródeł ciepła. Okres trwałości odnosi się do nieotwartego i prawidłowo przechowywanego produktu.

Wskazania:

Wspomaga leczenie aft, owrzodzeń, podrażnień i ran w jamie ustnej spowodowanych zabiegami, aparatem ortodontycznym lub nieprawidłowo dopasowaną protezą.
Żel ELGYDIUM CLINIC Cicalium chroni śluzówkę jamy ustnej, pokrywając ją specjalną warstwą ochronną, łagodzi ból i wspomaga gojenie.

Składniki:

AQUA. PVP. TAURINE. XANTHAN GUM. ZINC GLUCONATE. PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL. SODIUM SACCHARIN. AROMA.