Feminum nawilżający żel intymny 60 g

Feminum Żel - specjalny środek eliminujący niedobory wydzielania śluzu szczególnie wskazany przy stosowaniu prezerwatyw.
Feminum Żel - preparat przebadany klinicznie, w dużym stopniu chroniący przed otarciami prowadzącymi często do infekcji pochwy i zewnętrznych narządów płciowych.
Badania naukowe wskazały, że dokładnie 30% kobiet ma problemy, do których oficjalnie wstydzi się przyznać: kontakty intymne z moim partnerem nie przebiegają harmonijnie.
Codziennie obciążenie pracą, zdenerwowanie, pośpiech, stres oraz wewnętrzny dyskomfort powodują u wielu kobiet nieprawidłowe wydzielanie śluzu w przedsionku pochwy.
Nawilżający żel Feminum dzięki zawartości kwasu mlekowego wpływa na przywrócenie kwaśnego odczynu pH 3,8-4,2, dzięki czemu w znaczący sposób powstrzymuje rozwój mikroorganizmów odpowiedzialnych za zakażenia pochwy.

Opakowanie: Tuba 60 g

Masters,

marka:

Cena: 14,80 zł

Działanie

Nawilżający żel dla kobiet Feminum - klarowny, lekki żel o fizjologicznym, lekko kwaśnym odczynie pH sprawia, że skóra krocza nabiera dawnej elastyczności, przez co będzie odporniejsza na zatarcia i zadrapania.
Feminum Żel można stosować wiele razy dziennie, bez ograniczeń wieku, regularnie i odpowiednio do potrzeb.
Długotrwałe stosowanie nie zaburza równowagi hormonalnej organizmu oraz pozostaje obojętne dla skóry i błony śluzowej, co potwierdzają badania dermatologiczne i ginekologiczne przeprowadzone w Klinikach Akademii Medycznej.
Używanie innych przypadkowych środków zawierających tłuszcze lub substancje zapachowe, jak kremy, mleczka kosmetyczne oraz oliwki (nie rozpuszczalne w wodzie i długo przylegające do delikatnej śluzówki tej części ciała) powoduje podrażnienie, zaczerwienienie i ból.

Zastosowanie

Sposób użycia:
Niewielką ilość (w zależności od potrzeby) należy nałożyć na miejsce specjalnie narażone na otarcia - także przed kontaktami intymnymi lub badaniem.
Może być również aplikowany bezpośrednio na prezerwatywę.
W razie potrzeby użyj większej ilości żelu.

Wskazania

Niedobór wydzielania śluzu w pochwie

Gliceryna, hydroksyetyloceluloza, kwas mlekowy, hydroksybenzoesan metylu, hydroksybenzoesan propylu, woda oczyszczona.