SEA-BAND Opaski akupresurowe dla dzieci przeciw mdłościom

SEA-BAND opaski akupresurowe dla dzieci wielokrotnego użytku.

Opaski akupresurowe Sea-Band to idealne rozwiązanie dla wszystkich dzieci cierpiących na dolegliwości związane z chorobą lokomocyjną oraz skutkami ubocznymi zabiegów medycznych.

Opaski są estetyczne i wykonane z najwyższej jakości materiałów, zapewniają komfort stosowania i możliwość używania przez wiele lat w każdym przypadku pojawienia się uczucia mdłości.

Oryginalne opaski akupresurowe Sea-Band były testowane w kilkudziesięciu testach klinicznych, które potwierdziły ich skuteczność.

Opakowanie: 2 sztuki w plastikowym etui.

Sea-Band Limited England,

marka:

Cena: 39,92 zł

Działanie

Działanie opaski akupresurowej Sea-Band polega na ciągłym ucisku punktu akupresurowego P6 (Nei-Kuan) znajdującego się pomiędzy dwoma głównymi ścięgnami w okolicach nadgarstka.
Punkt ten odpowiada za zapobieganie lub hamowanie mdłości i wymiotów.

Zastosowanie

Sposób użycia:
Opaski Sea-Band należy nałożyć na nadgarstki obu rąk tak, aby przymocowany do nich plastikowy przycisk znalazł się po wewnętrznej stronie nadgarstka.

Plastikowy przycisk wywiera kontrolowany nacisk, co zapobiega i eliminuje nudności jakie towarzyszą chorobie lokomocyjnej.

Pożądany efekt pojawia się po około 2-5 minutach od momentu nałożenia opasek i utrzymuje się tak długo, jak długo opaski pozostają na swoim miejscu.

Skład włókna:
- akryl 64,2%,
- nylon 24,2%,
- elastan 11,6%.