Cetaphil PS Lipoaktywny krem nawilżający

Cetaphil PS to specjalistyczny preparat, który chroni i regeneruje skórę uszkodzoną w przebiegu schorzeń dermatologicznych i po zabiegach medycyny estetycznej.Dzięki swoim szczególnym właściwościom Cetaphil PS Lipoaktywny Krem nawilżający został dwukrotnie nagrodzony przez specjalistów wyróżnieniem Perła Dermatologii Estetycznej.

Opakowanie: Tuba 100g

Opakowanie: Tuba 100g

Galderma,

marka:

Cena: 36,52 zł

Działanie

Skóra w przebiegu różnych schorzeń dermatologicznych lub zabiegów medycyny estetycznej ulega uszkodzeniu, co sprawia, że przestaje spełniać swoje podstawowe funkcje.
Dzięki unikatowemu połączeniu składników Cetaphil PS zapewnia zaspokojenie trzech kluczowych potrzeb nawet najbardziej wymagającej skóry.
Posiada właściwości ochronne, tworząc na skórze tzw. film ochronny, w jego skład wchodzą olej migdałowy, wazelina i dicapryl oraz silikony, które dodatkowo zmiękczają i wygładzają naskórek.
Zapewnia doskonałą regenerację - dzięki obecności witaminy E i silikonów działa kojąco, przeciwzapalnie i pobudza wzrost nowych komórek.
Zapewnia nawilżanie ciała dzięki zawartej glicerynie, która długotrwale zatrzymuje wodę na powierzchni skóry, jak i w jej głębszych warstwach.

Zastosowanie

Sposób użycia
Nakładać na skórę tak często, jak to konieczne.

Wskazania

Cetaphil PS Lipoaktywny został stworzony dla silnie wysuszonej skóry:
- można go stosować nawet wtedy, kiedy doszło do uszkodzenia naskórka, złagodzi objawy nie wywołując pieczenia,
- poprawia efekty leczenia schorzeń dermatologicznych, które przebiegają z suchością skóry,
- przyspiesza proces odnowy skóry po zabiegach medycyny estetycznej takich jak: zabiegi laserowe, pilingi, dermabrazja, mezoterapia i inne.