Rosacure Ultra SPF 50+ Krem do Cery Naczynkowej Synchroline

General Topics Synchroline Rosacure Ultra 50+ produkt oferujący wysoką ochronę przeciwsłoneczną - filtr SPF 50+ sklasyfikowany jako product medyczny klasy IIA, stworzony specjalnie do leczenia trądziku różowatego podtypu 1.

Krem do twarzy z ochroną przeciwsłoneczną SPF 50+ stworzony do pielęgnacji skóry naczyniowej i/lub z trądzikiem różowatym.
Posiada właściwości łagodzące, kojące oraz nawilżające.
Przeciwdziała powstawaniu rumienia przejściowego i trwałego.
Dzięki zawartości składnika Magnolol (substancja otrzymywana z kory Magnolii) działa antyoksydacyjnie oraz przeciwzapalnie na skórę skłonną do rumienia.
W skuteczny sposób redukuje zaczerwienienie skóry, łagodząc świąd i podrażnienia.

Opakowanie: Tuba 30 ml

Cena: 89,00 zł

Działanie:

Rosacure Ultra SPF50+ został stworzony z dobrze znanych i bardzo skutecznych składników zastosowanych w serii Rosacure, takich jak MSM i Butyl Cyclohexanol, z dodatkiem nowego składnika jakim jest Magnolol.

Magnolol to bioaktywny związek chemiczny znajdujący się w korze Magnolii. Składnik ten ma działanie antyangiogenne i antybakteryjne oraz hamuje stres oksydacyjny.
Zmniejsza rozszerzenie naczyń poprzez hamowanie iNOS, VEGFR-2 oraz stanu zapalnego przez modulację aktywacji NF-kB przyczyniając się do redukcji widocznych teleangiektazji.

Butyl Cyclohexanol moduluje aktywację receptorów TRpV1 przeciwdziałających neurogennemu procesowi zapalnemu, redukując uczucie gorąca i pieczenia skóry.

MSM (metylosylfometan) hamuje uwalnianie cytokin prozapalnych i normalizuje poziom VEGF, redukuje zaczerwienienia i świąd skóry.

Dla pacjentów cierpiących na trądzik różowaty bardzo istotną kwestią jest ochrona przeciwsłoneczna ponieważ promieniowanie słoneczne jest uważane za jeden z czynników pogarszania się choroby.
Filtr wartości 50+ spełnia najczęstsze oczekiwania lekarzy odnośnie filtrów słonecznych.
Rosacure Ultra SPF50+ będąc bezpiecznym i skutecznym produktem stosowanym przy walce z trądzikiem różowatym może jednocześnie być uważany za bardzo wartościowy krem przeciwsłoneczny.

Produkt łączy w sobie najnowsze technologie zastosowane w produktach z linii Sunwards, które zapewniają skuteczną ochronę przeciwsłoneczną.

Zastosowana technologia SYNCHROBLOCK zapobiega wchłanianiu filtrów przeciwsłonecznych przez skórę, zapewniając wysoką skuteczność, tolerancję oraz bezpieczeństwo stosowania produktu.

Rosacure Ultra SPF50+ zapewnia szerokie spektrum ochrony przed promieniowaniem UVA, UVB, widocznym światłem i promieniowaniem podczerwonym.
Ochrona przed UVA jest na najwyższym poziomie.
Filtry zastosowane w produkcie Rosacure Ultra SPF 50+, to najnowsze i najbezpieczniejsze światłoodporne filtry, które użyte w połączeniu z opatentowaną przez General Topics technologią Synchroblock (hamuje przyswajanie lipo rozpuszczalnych filtrów chemicznych i chroni filtry przed fotodegradacją) dają w efekcie ochronę skóry na najwyższym poziomie.

Ochrona przeciwsłoneczna w Rosacure Ultra SPF50+ jest wysoce wodoodporna.
Oznacza to, że po 4-krotnym każdorazowym zanurzeniu trwającym 20 minut, wartość SPF (ochrona przed promieniowaniem UVB) jest nie mniejsza niż 50% wartości SPF zaznaczonej na opakowaniu produktu. Jest to dużą zaletą szczególnie w okresie letnim, gdy pocimy się będąc na plaży czy uprawiając sporty.

Rosacure Ultra SPF50+ ma konsystencję kremu, a jego okres trwałości to 3 lata (36 miesięcy).

Produkt jest podobny do dobrze znanego, istniejącego już na rynku od wielu lat, Rosacure Intensive SPF30, jednak z lepszą formułą i dodatkowymi właściwościami.

Sposób użycia:

Stosować rano na oczyszczoną skórę twarzy.

W razie wzmożonej ekspozycji na promieniowanie słoneczne aplikację powtórzyć w ciągu dnia.

Do stosowania wieczorem zalecany jest preparat ROSACURE fast.

Skład:

Składniki aktywne: Butylocykoloheksanol, MSM, Magnolol, Filtry słoneczne.

Składniki INCI: AQUA (WATER), DICAPRYLYL CARBONATE, DIETHYLAMINO HYDROXYBENZOYL HEXYL BENZOATE,C12-15 ALKYL BENZOATE, DIMETHYL SULFONE, C20-22 ALKYL PHOSPHATE, C20-22 ALCOHOLS, METHYLENE BIS ?BENZOTRIAZOLYL TETRAMETHYLBUTYLPHENOL, ETHYLHEXYL TRIAZONE, METHYLPROPANEDIOL, BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE, TRIACONTANYL PVP, TRIS-BIPHENYL TRIAZINE, GLYCERIN,4-t-BUTYLCYCLOHEXANOL, MAGNOLOL, SODIUM POLYGLUTAMATE, TRIETHYL CITRATE, CETEARYL ALCOHOL, PENTYLENE GLYCOL, HYDROXYETHYLCELLULOSE,CETEARYLGLUCOSIDE, SODIUM HYDROXIDE, ENTAERYTHRITYLTETRA-DI-t-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE, XANTHAN GUM, PROPYLENE GLYCOL, DECYL GLUCOSIDE, CAPRYLYLGLYCOL, DISODIUM PHOSPHATE, BUTYLENE GLYCOL.