Prewenit Intensiv witamina B6, B12, kwas foliowy pomoc w usuwaniu homocysteiny

Prewenit Intensiv to nowoczesny preparat który uzupełnia i zapobiega niedoborom kwasu foliowego, witaminy B12 i B6 w organizmie oraz wpływa na obniżenie poziomu homocysteiny, szkodliwego produktu przemiany materii.

Opakowanie: 30 tabletek

Opakowanie: 30 tabletek

biofarm,

marka:

Cena: 16,88 zł

Działanie

Prewenit Intensiv, zmniejsza ryzyko choroby niedokrwiennej serca (niewydolność serca, zawał serca, zakrzepica żylna, udar), pomaga zapobiegać miażdżycy, zmniejsza ryzyko występowania nadciśnienia tętniczego.
Prewenit Intensiv, to nowoczesny preparat, którego składniki wpływają na obniżenie poziomu homocysteiny, szkodliwego produktu przemiany materii, który uszkadza naczynia krwionośne i wywołuje procesy zapalne, które prowadzą do zwapnienia i zwężenia naczyń krwionośnych zwiększając ryzyko występowania miażdżycy i chorób układu sercowo naczyniowego.
Prewenit Intensiv, uzupełnia i zapobiega niedoborom kwasu foliowego, witaminy B12 i B6, ważnych składników dla zachowania dobrego zdrowia i kondycji.

Wskazania

Uzupełnienie codziennej diety w kwas foliowy, witaminę B6 i B12.
Wspomagająco w celu obniżenia poziomu homocysteiny, która jest szkodliwym produktem przemiany materii i podobnie jak cholesterol zwiększa ryzyko wystąpienia miażdżycy i chorób układu sercowo-naczyniowego.

1 tabletka zawiera:
Kwas foliowy 0,8 mg,
Witamina B12 0,5 mg,
Witamina B6 3 mg.