Aloe ICE pasta do zębów 100% aloes bez wody

AloeICE jest jedyną na świecie pastą do zębów, która nie zawiera wody, bazując na niepasteryzowanym i niefiltrowanym przez filtry węglowe 100% Aloesie.

Innowacyjna formuła smakowa SLS FREE, oparta na chlorofilu roślinnym, jest wzbogacona ośmioma wyjątkowymi składnikami.
Nowa formuła ze stewią, zawiera dwukrotnie skoncentrowany, zagęszczony przez odciągniecie wody przez błonę półprzepuszczalną czysty aloes [aloevera]2

Dla dorosłych i dzieci powyżej 6 roku życia.

Opakowanie: Tuba 100 ml

Zuccari,

marka:

Cena: 22,86 zł

Działanie:

- wyciąg z płucnicy lekarskiej, olejek Neem - efekt wybielający
Olejek z Neem - uzyskiwany z ziaren Azadirachta Indica drzewa rosnącego w Indiach i Ameryce Południowej. Jest wspaniałym środkiem bakteriobójczym i przeciwgrzybiczym. Ma również właściwości antyseptyczne i wchłaniające. Chroni dziąsła i nadaje zębom niesamowity efekt wybielający.
Płucnica lekarska (islandzka) - część wegetatywna płucnicy zawiera znaczną ilość substancji klejących, które dostarczają właściwości zmiękczających i ochronnych. Kwas zawarty w tej roślinie jest także silnym antybiotykiem, co czyni z niej jednocześnie silny detergent naturalny.
- aloe vera, witaminy A, K, C, P - działają kojąco dla wrażliwych dziąseł i zębów
Aloe barbadensis Miller - naturalne bakteriobójcze właściwości miąższu aloesu chronią zęby przed próchnicą, jak i tworzeniem się kamienia. Gojące działanie miąższu Aloe Vera powoduje złagodzenie stanów zapalnych i zapobiega nawracającym infekcjom bakteryjnym oraz grzybiczym, ponad to miąższ, bardzo bogaty w enzymy, ma naturalne właściwości czyszczące.
Witamina K - jej zdolność przeciwkrwotoczna jest cennym ratunkiem w przypadku wrażliwych dziąseł, jest także bardzo ważną substancją absorbującą wapno.
Witamina A wspomaga struktury chrząstki i kostne. Witamina C, współdziała z witaminą A.
Witamina P jest bioflawonoidem o działaniu ochronnym dla naczyń krwionośnych
- Tea tree (drzewo herbaciane) pochodzące z Australii, posiada właściwości antyseptyczne i gojące. W specyficznym dziale higieny jamy ustnej drzewo herbaciane jest się niezbędnym składnikiem zmniejszającym przekrwienie dziąseł oraz uniemożliwiając rozwój bakterii, które powodują próchnicę i kamień.
- Echinacea ma zdolności antybiotyczne dlatego, że zawiera substancje atakujące bakterie, jak i dlatego, że pobudza układ immunologiczny odpowiedzialny za unicestwienie bakterii. Posiada zdolności antyseptyczne i przeciwwirusowe i jest wspaniałym tonikiem dla dziąseł podczas leczenia ropni.
- Chlorofil to wspaniały środek likwidujący przykry zapach z ust, w szczególności u osób mających problemy żołądkowe
- Rozmaryn lekarski uważany jest za doskonały tonik zwalczający kwaśny odczyn naszej jamy ustnej.

SLS FREE! SLS (Sodium Lauryl Sulfate) jest jednym z detergentów stosowanych w szamponach i pastach do zębów każdego typu. Chodzi o substancję posiadającą 3 cechy, które z punktu widzenia przemysłowego są szczególnie korzystne: dobry zagęszczacz, zdolności pieniące i niską cenę. Zuccari stworzył produktu nie zawierającego komponentu SLS. Zastąpił go Sodium cocoyl isetthionate który powstaje z bezpośredniej estryfikacji kwasów orzecha kokosu oraz isethionati sodio. Sodium cocoyl isethioonate jest najdelikatniejszym z anionowych ciśnienioaktywatorów. Ponadto ma on o wiele wyższą zawartość składników aktywnych, niską zawartość wolnych tłuszczy oraz chlorku sodowego. Stała piana ? gęsta i kremowa, która z niego powstaje, wydaje się być niezastąpionym detergentem o minimalnych właściwościach drażniących i o znacznych właściwościach zmiękczających. Pozytywne są także wyniki uzyskane przez laboratoria Zuccari w sprawie jej wpływu na środowisko naturalne.

Stosowanie:

Po każdym posiłku wystarczy 5 minut czyszczenia zębów, aby uzyskać widoczne efekty już po 7 dniach.

Wskazania:

- sprzyja rozwojowi prawidłowej flory bakteryjnej w środowisku jamy ustanej
- likwiduje przykry zapach z ust
- przyspiesza procesy gojenia i regeneracji tkanek
- działa kojąco, a nawet lekko przeciwbólowo
- zmniejsza stany zapalne i wysięki
- ogranicza namnażanie się wirusów oraz grzybów
- stosowanie jej zapobiega postępom paradontozy
- zalecana dla osób skłonnych do stanów zapalnych kieszonek około zębowych

Sorbitol, Aloe Barbadensis, Silica, Sodium Cocoyl ISethionate, Xanthan Gum, Aroma, Sodium Sacchrin, Ascorbic Acid (vit C), Hesperidin (vit. P), Retinyl Palmitate (vit. A), Phytomenadione (vit.K), Cetraria Islandica, (lichene islandico), Echinacea Angustifolia (echinacea), Rosmarinus Officinalis (rosmarino) , Melaleuca Alternifolia (tea tree oil), Propylene Glycol, Neem (olio di neem), Citric Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, CL 75815 (clorofilla).