Eye Q Płyn wspomaga pracę mózgu

eye q płyn o smaku waniliowym lub cytrynowym

Oparty na naukowych dowodach, naturalny produkt szczególnie bogaty w kwas omega-3 EPA.
Najnowsze badania pokazują, że omega-3 EPA odgrywa ważniejszą rolę w funkcjonowaniu mózgu niż omega-3 DHA, a w niektórych przypadkach, DHA może częściowo hamować działanie EPA.
Duża zawartość EPA pozwala na skuteczniejszą terapię.

Smak waniliowy zawiera naturalną wanilię, która nadaje mu słodkawy smak i zapach.
Płyn nie zawiera cukru i jest szczególnie zalecany młodszym dzieciom i osobom, które nie lubią łykać kapsułek.

eye q płyn można wmieszać w serek bądź jogurt.

Opakowanie: Butelka 200 ml

Cena: 41,87 zł

Działanie:

eye q to suplement diety o unikalnym składzie, który dostarcza kwasy tłuszczowe omega-3 EPA i DHA oraz omega-6 GLA bezpośrednio do organizmu.

Omega-3: Najbardziej istotną cechą oleju z ryb morskich użytego w eye q jest fakt, że zawiera on najwyższy naturalnie dostępny stosunek EPA do DHA - 3,2;1. Inne produkty zawierają standardowy stosunek 1,5:1 lub więcej DHA niż EPA.

Omega-6: Olej z wiesiołka jest źródłem GLA najbardziej dostępnego biologicznie. Aktywność biologiczna GLA z wiesiołka jest 7 razy większa od GLA z ogórecznika. Wiesiołek wykorzystywany przy produkcji eye q rośnie w uprawie organicznej, co zapewnia naturalny olej z gwarancją braku jakichkolwiek sztucznych środków chemicznych i pestycydów.

Badania wskazują również że kwasy tłuszczowe, dostarczane w swojej najbardziej naturalnie dostępnej formie, mają wyższą skuteczność niż formy przetworzone bądź syntetyczne.

W eye q wysoki stosunek EPA do DHA jest całkowicie naturalny, a nie jest rezultatem uzyskanym przez proces koncentracji, który może pozostawić w oleju resztki chemikaliów, usunąć inne pozytywne składniki i zmienić strukturę kwasów tłuszczowych w formę syntetyczną, która nie jest tak naturalnie przyswajalna. Sardynki i sardele, z których zrobiony jest olej w eye q, pochodzą z nieskażonych oceanów południowej półkuli i w związku z tym są w minimalnym stopniu narażone na negatywny wpływ środowiska, olej w eye q jest naturalnie wolny od toksyn, co eliminuje potrzebę kolejnego procesu oczyszczania.

Niezależne badania kliniczne potwierdzają skuteczność eye q w takich problemach jak dysleksja, dyspraksja, zaburzenia koncentracji, nadpobudliwość i impulsywność.

Dawkowanie:

Przez pierwsze 3 miesiące w celu nasycenia organizmu: 3 x 5 ml dziennie.

Po 3 miesiącach możemy zmniejszyć dawkę do: 1 x 5 ml dziennie.

Zalecana dzienna porcja na początku kuracji (15 ml płynu) zawiera:
EPA (kwas eikozapentaenowy) 558 mg
DHA (kwas dokozaheksaenowy) 174 mg
GLA (kwas gamma-linolenowy) 60 mg

Zalecana dzienna porcja podtrzymująca (5 ml płynu) zawiera:
EPA (kwas eikozapentaenowy) 186 mg
DHA (kwas dokozaheksaenowy) 58 mg
GLA (kwas gamma-linolenowy) 20 mg