NeoFitoroid płyn do mycia łagodzący na hemoroidy Aboca

Aboca neoFitoroid kremowy ochronny i łagodzący płyn do mycia okolic odbytu w celu złagodzenia dolegliwości hemoroidalnych

Płyn zawiera naturalne składniki o działaniu łagodzącym i regenerującym oraz opatentowany kompleks Helydol® zawierający ekstrakt z kocanki w wysokim stężeniu tak jak neo Fitoroid maść na hemoroidy..

Nie zawiera SLS, SLES, pochodnych ropy naftowej, parabenów, PEG, barwników i substancji zapachowych).

Opakowanie: pojemnik AirLess 100 ml

Cena: 24,65 zł

Działanie:

Płyn ma działanie myjące i pielęgnujące.
Pomaga w łagodzeniu stanów zapalnych, suchości i podrażnień.
Chroni i nawilża skórę łagodząc podrażnienia.
Zmniejsza świąd.
Zawiera składniki maści NeoFitoroid, w szczególności opatentowany kompleks Helydol złożony z liofilizowanego ekstraktu otrzymywanemu z oczyszczonej frakcji lipofilowej ze specjalnie wyselekcjonowanej odmiany kocanki włoskiej, który wzbogacony został aloesem, ruszczykiem kolczastym oraz olejkami roślinnymi i eterycznymi.
Może być stosowany codziennie.
Jest odpowiedni dla kobiet w ciąży oraz w trakcie karmienia.
Może być stosowany do mycia intymnych części ciała.

Sposób użycia:

Nanieść produkt na części ciała do umycia i pozostawić na kilka sekund przed spłukaniem.
Delikatnie spłukać i osuszyć bez pocierania.
Powtórzyć aplikację po każdym wypróżnieniu.
Aplikację można powtarzać wielokrotnie w ciągu dnia, również przez dłuższy okres.

Skład:

Substancje czynne: liofilizowane ekstrakty z kwiatostanu kocanki włoskiej frakcja lipofilowa (Helydol)* i korzenia ruszczyka kolczastego*; odwodniony żel z liści aloesu zwyczajnego*; wodny roztwór z kwiatostanu kocanki włoskiej*; wyciąg olejowy z kwiatostanu dziurawca zwyczajnego*; olej jojoba*; masło karite*; olej słonecznikowy*; olejki eteryczne z drzewa herbacianego i tymianku czerwonego.

Baza myjąca: składa się z surfaktantów pochodzenia roślinnego, takich jak kokoglukozyd i kaprylanokaprynian poliglicerolu oraz z surfaktantów pochodzenia roślinnego i mineralnego, takich jak sodu i disodu kokoilo-glutaminian.

Zawiera ponadto: wodę dejonizowaną, kwas mlekowy, glicerynę, trójgliceryd kaprylowo-kaprynowy, cytrynian stearynianu gliceryny, alkohol cetylostearylowy, stearyloglutaminian sodu, stearynian glicerolu, gumę ksantanową, karagen, tokoferol, benzoesan sodu, sorbinian potasu, alkohol benzylowy.

*Składnik z Upraw Ekologicznych

Nie zawiera SLS i SLES, pochodnych ropy naftowej, parabenów, PEG, barwników i syntetycznych substancji zapachowych.