Aboca RuscoVen kapsułki 2 opakowania + żel GRATIS

Aboca RuscoVen Plus kapsułki zawierają liofilizowane wyciągi z ruszczyka i wąkrotki poprawiających funkcjonowanie naczyń mikrokrążenia.
Uzupełnienie formuły stanowi oczar wirginijski i winorośl właściwa, rośliny które wykazują pozytywny wpływ na utrzymanie nóg w dobrej kondycji.
Produkt bezglutenowy.

Skuteczność preparatu potwierdzają badania przeprowadzone przez Uniwersytet w Mediolanie.

Aboca Ruscoven BIO żel preparat przynoszący ulgę zmęczonym nogom.
Dzięki naturalnej formule żelu, tworzy niedostrzegalny film pozostający na skórze i pozwala zachować właściwości obecnych substancji czynnych przez cały dzień.
Ruscoven Bio żel daje napięcie i elastyczność skórze oraz redukuje uczucie ciężkości żył zewnętrznych.

Zawiera liofilizowane ekstrakty ziołowe, które są średnio 20-40 razy bardziej skoncentrowane w porównaniu z wyciągami z tej samej rośliny, najczęściej stosowanymi w popularnych preparatach kosmetycznych.
KARAGEN (Chondrus crispus) NATURALNY ŚRODEK ŻELUJĄCY jest zastosowany przez firmę Aboca w celu stworzenia Ruscoven Bio żel, zamiast używania żelujących substancji chemicznych powszechnie stosowanych w recepturze.

Produkt ma certyfikat kosmetyku biologicznego.

Nie zawiera pochodnych ropy naftowej, parabenów, PEG, środków koloryzujących i barwiących pochodzących z syntez chemicznych, bez GMO (składników modyfikowanych genetycznie).

Zawartość zestawu: Kapsułki Ruscoven Plus 2 opakowania (2 x 50 kapsułek) + Żel Ruscoven BIO tuba 100 g

Aboca Azienda Agraria,

marka:

Cena: 59,97 zł

Chwilowo niedostępny

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Działanie

Ruscoven żel dzięki swoim składnikom bogatym w naturalne substancje aktywne jest skuteczną pomocą w przywróceniu napięcia i elastyczności skóry, zmniejsza wrażenie ciężkości nóg, łagodzi uczucie pieczenia, poprawia mikrokrążenie nóg, przez co pozwala uniknąć zaburzeń krążenia, które może prowadzić do powstawania żylaków.
Wyciąg z owoców kasztanowca zawarty w preparacie działa uszczelniająco na ściany naczyń włosowatych, zmniejsza ich kruchość, przeciwdziała stanom zapalnym i zastojom żylnym.
Wyciąg z ruszczyka stosowany w zaburzeniach krążenia żylnego, ma działanie przeciwobrzękowe. Znosi uczucie ciężkości nóg, przeciwdziała kurczom mięśni łydek.
Liście wąkroty azjatyckiej zwiększają napięcie oraz sprężystość żył i naczyń włosowatych oraz poprawiają mikrokrążenie.
Ekstrakt z liści winorośli zawiera składniki mające działanie ściągające i uszczelniające powodując lepszy przepływ w żyłach.
Liście oczaru wirginijskiego wykazują działanie ściągające i przeciwkrwotoczne.
Olejek miętowy powoduje uczucie świeżości.

Dawkowanie

2 kapsułki dziennie.

Odpowiednią ilość żelu nanieść na właściwą powierzchnię ciała delikatnie masując prostymi ruchami od dołu ku górze.

Kapsułki:
Liofilizowany wyciąg z korzenia ruszczyka (Ruscus aculeatus), żelatyna, sproszkowane liście wąkrotki (Centella asiatica), sproszkowane liście oczaru (Hamamelis virginiana), sproszkowane liście winorośli (Vitis vinifera), liofilizowany wyciąg z liści wąkrotki (Centella asiatica), liofilizowany wyciąg z liści winorośli (Vitis vinifera), liofilizowany wyciąg z liści oczaru (Hamamdis virginiana).

Dawka dzienna (2 kapsułki) zawiera:
Liofilizowany wyciąg z korzenia ruszczyka 240 mg
mianowany na zawartość ruskogeniny 10% 24 mg
Koncentrat z liści wąkrotki (Centella asiatica, Gotu Kola) 238,4 mg
mianowany na zawartość pochodnych triterpenów w przeliczeniu na azjatykozyd 12,6% 30 mg
Koncentrat z liści winorośli 168 mg
Koncentrat z liści oczaru 161,6 mg

Żel:
Naturalny bezwodny kwas cytrynowy, naturalny aromat mięty balsamicznej, ekologiczny alkohol etylowy, gliceryna roślinna, nalewka z winorośli prawdziwej, liofilizowany ekstrakt z owoców kasztanowca, ekstrakt naturalny, roztwór wodny z korzenia prawoślazu bio, liofilizowany ekstrakt z korzenia ruszczyka B, olejek esencjonalny z mięty pieprzowej, nalewka z wąkrotki azjatyckiej.

Zawartość