Herpifix urządzenie do leczenia opryszczki

Herpifix® przenośne urządzenie do użytku osobistego, zasilane baterią stanowiące przełom w leczeniu opryszczki w początkowej fazie rozwoju.

W wyniku intensywnych badań, przeprowadzonych przez firmę Courage + Khazaka electronic, powstało innowacyjne urządzenie, przeznaczone do leczenia opryszczki – Herpifix®.

Aby uniknąć wysypu opryszczki w początkowej fazie (faza I-II: swędzenie i uczucie napięcia, a także zaczerwienienie) lub złagodzić jej przebieg, urządzenie należy przyłożyć do powierzchni skóry.
Przeprowadzone badania wykazały większą skuteczność Herpifix® w porównaniu z alternatywnymi metodami leczenia.
Wielu pacjentów przyznało, że natychmiast po przyłożeniu urządzenia, ból minął bądź znacznie się zmniejszył.

Herpifix® można stosować również u dzieci.

Urządzenie wyłącza się automatycznie po 30 sekundach.
Dzięki małym wymiarom, około 15 cm x 1,5 cm, Herpifix® można wszędzie ze sobą zabrać.
Załączona bateria wystarcza na użycie urządzenia ponad 1000 razy.

Herpifix przyznano certifikat TÜV Rheinland.
Produkt zgodny z dyrektywą Rady 93/42/EWG dotyczącą wyrobów medycznych.

Opakowanie: 1 sztuka

Cena: 206,49 zł

Chwilowo niedostępny

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Działanie

Skuteczność Herpifix? oparta jest na zupełnie nowej terapii.
W przeciwieństwie do innych metod prezentowanych do tej pory na rynku, na przykład kremy zawierające Aciclovir, Herpifix? bazuje na krótkotrwałym, wymiernym obniżeniu wartości pH skóry (poniżej 2,0). Jest ono całkowicie odwracalne i nieszkodliwe. Natężenie prądu jest dużo mniejsze niż stanowią przepisy.
Ze względu na krótkotrwałą, wymierną zmianę wartości pH, kilkukrotne zastosowanie urządzenia może mieć działanie wirusostatyczne, które wystarcza do obrony immunologicznej organizmu w celu wykrycia i wyeliminowania wirusa umiejscowionego na wardze.

Zastosowanie

Po wystąpieniu pierwszych objawów pieczenia, swędzenia i uczucia napięcia, włączony Herpifix? należy przyłożyć do miejsca dotkniętego opryszczką, dopóki nie pojawi się uczucie mrowienia, które sygnalizuje obniżenie wartości pH.