Karczoch zwyczajny monokoncentrat Aboca

Karczoch zwyczajny monokoncentrat Aboca kapsułki z samym zielem karczocha bez substancji pomocniczych

Koncentrat całkowity z karczocha zwyczajnego zawiera wszystkie substancje aktywne naturalnie obecne w liściach tej rośliny, znane ze swojego dobroczynnego działania na organizm człowieka.

Dla zagwarantowania całego kompleksu substancji czynnych obecnych w liściach karczocha, dział Badań i Rozwoju Aboca w innowacyjnym procesie technologicznym połączył ekstrakt liofilizowany z fitokompleksem całkowitym.
To unikalne połączenie zapewnia:
- Standaryzację i wysokie stężenie substancji czynnych
- Całość i jedność składników obecnych w roślinie
- Brak dodatków chemicznych
Koncentrat Całkowity z karczocha zwyczajnego charakteryzuje zawartość głównych składników: kwasów kawoilochinowych wyrażonych jako kwas chlorogenowy.

Opakowanie: 50 kapsułek

Cena: 29,99 zł

Działanie:

Liście karczocha mają złożony skład substancji czynnych, warte podkreślenia jest ich bogactwo w kwas chlorogenowy i jego pochodne.
Synergii jego elementów zawdzięcza on swoje właściwości oczyszczające i korzystny wpływ na funkcje przewodu pokarmowego, wspomagające zarówno funkcje trawienne żołądka, jak i wątroby. Składniki gorzkie (laktony) stymulują apetyt, dlatego karczoch jest składnikiem wielu przekąsek.
Zgodnie z monografią ESCOP, wyroby z liści karczocha wspomagają funkcje trawienne żołądka i wątroby oraz ułatwiają oczyszczanie organizmu.

Dawkowanie:

2 kapsułki 2 razy dziennie na pół godziny przed posiłkiem, popijając szklanką wody.

Skład:

Dawka dzienna - 4 kapsułki zawiera:
Koncentrat całkowity z liści karczocha zwyczajnego 1,62 g
Mianowany na zawartość kwasów kawoilochinowych w przeliczeniu na kwas chlorogenowy 3% (metoda UV-SF) 48,6 mg

Składniki: Sproszkowane liście karczocha (Cynara scolymus)*, liofilizowany ekstrakt z liści karczocha zwyczajnego (Cynara scolymus)*, żelatyna.
*Zawartość składników organicznych 80,8%

Ulotka Monokoncentrat Karczoch w formacie pdfUlotka Karczoch Aboca