Healthy Skin Serum żel z naturalnym śluzem ślimaka i kwasem hialuronowym

Healthy Skin Serum żel z naturalnym śluzem ślimaka (98,2% zawartość) i kwasem hialuronowym o działaniu przeciwstarzeniowym, poprawiający wygląd i kondycję skóry.

Serum żel ze ślu­zem śli­ma­ka zawiera naturalnie występujące w śluzie alantoinę, kwas glikolowy, kolagen oraz elastynę.
Prze­zna­czo­ne do każ­de­go ro­dza­ju skóry.
Ma działanie pielęgnujące oraz regenerujące skórę po roż­ne­go ro­dza­ju po­draż­nie­niach, otar­ciach, świe­żych bli­znach po­opa­rze­nio­wych i za­ni­ko­wych (po­trą­dzi­ko­wych).

Ba­da­nia kli­nicz­ne po­twier­dzi­ły rów­nież, że żel He­al­thy Skin sku­tecz­nie ła­go­dzi ob­ja­wy łusz­czy­cy, ato­po­we­go za­pa­le­nia skóry, egzem czy prze­su­szeń skór­nych.
Co­dzien­ne sto­so­wa­nie serum wy­gła­dza skórę, po­pra­wia jej ko­lo­ryt, ela­stycz­ność i na­wil­że­nie.

Cena: 119,99 zł

Działanie:

Śluz ślimaka to stworzona przez naturę kompozycja składników aktywnych, które kompleksowo pielęgnują, a zarazem regenerują skórę.

Badania aplikacyjne przeprowadzone w akredytowanej klinice dermatologii udowodniły, że dzięki dobrej kombinacji bezpiecznych, aktywnych składników (m.in. alantoina, kwas glikolowy, kolagen, elastyna) zawartych w śluzie preparat Healthy Skin - serum żel wykazuje bardzo korzystne, wielokierunkowe działanie.
Przywraca fizjologiczny płaszcz hydrolipidowy skóry, przyczynia się m.in. do poprawy elastyczności, kolorytu i nawilżenia skóry, a dzięki właściwościom kojącym zmniejsza jej zaczerwienienie, przez co przynosi ulgę również u osób leczących się z powodu łuszczycy, egzemy, atopii czy innych schorzeń dermatologicznych.
Zawarte w nim składniki łagodzą stany zapalne, wykazują działanie ochronne oraz doskonale pielęgnują skórę.

Produkt bezzapachowy.

Wyprodukowano w Polsce we własnej hodowli ślimaków.

Wskazania:

Serum z naturalnym śluzem ślimaka i kwasem hialuronowym przeznaczone jest do każdego rodzaju skóry w tym cer wrażliwych oraz problematycznych.
Codzienne stosowanie serum wpływa na poprawę wyglądu i kondycji skóry.
Stosowane jest również jako baza pod makijaż.

Skład:

Snail Secretion Filtrate (Filtrat Śluzu Ślimaka 98,2%),
Sodium Hyaluronate (Kwas Hialuronowy 1%),
Phenoxyethanol,
Ethylhexylglycerine.