Synchrovit face cream krem przeciwzmarszczkowy na dzień i noc SYNCHROLINE

Synchroline Synchrovit face krem przeciwzmarszczkowy krem na dzień i na noc do szyi i dekoltu z przeciwutleniaczami z zastosowaną technologią ułatwiającą wnikanie substancji aktywnych Oleosomes Oleocap technology

Intensywny krem do codziennego użytku zaprojektowany specjalnie dla cery dojrzałej, dla zmniejszenia widoczności zmarszczek i bruzd na twarzy, szyi i dekolcie.
SYNCHROVIT face jest to skuteczny, przyjemny i łatwy do rozsmarowania krem.
Może być zastosowany na całej powierzchni twarzy i szyi.
Stanowi doskonałą bazę pod makijaż.
Charakteryzuje się łatwością w rozprowadzaniu, doskonale wchłania się w skórę nie pozostawiając uczucia tłustości i/lub lepkości.
SYNCHROVIT face jest to preparat opracowany w celu zmniejszenia ryzyka alergii i zwiększenia tolerancji skóry.
Nawilża skórę, czyni ją gładszą i widocznie poprawia stan skóry.

Opakowanie: Tuba 50 ml

Cena: 63,64 zł

Działanie:

Ochrona i przeciwdziałanie powstawaniu wolnych rodników,
Zmniejszenie liczby przebarwień,
Spłycenie drobnych zmarszczek i widocznych zmarszczek mimicznych,
Wygładzenie i rozświetlenie powierzchni skóry,
Nadanie skórze jednolitego kolorytu,
Zmniejszenie efektów fotostarzenia

WŁAŚCIWOŚCI NAUKOWE:
Działanie zsynchronizowane przeciwzmarszczkowe-przeciwutleniające jest możliwe dzięki jednoczesnemu działaniu Retynolu (witamina A) i Tokoferolu (witamina E), które hamują powstawanie "wolnych rodników" i stymulują wymianę komórek czyniąc skórę młodszą i rozświetloną.

WŁAŚCIWOŚCI TECHNOLOGICZNE
Technologia Oleosomes Oleocap została opracowana, aby chronić delikatną strukturę Retynolu i Tokoferolu i jest w stanie poszerzyć i przedłużyć w czasie działanie kosmetyczne preparatu dzięki emulsji "Long Lasting Effect" powoli uwalniającej substancje czynne rozpuszczalne w wodzie i w tłuszczu.

Zastosowanie:

Po dokładnym oczyszczeniu należy rozsmarowywać delikatnie krem na twarzy i szyi rano i/lub wieczorem, aż do całkowitego wchłonięcia.

Wskazania:

SYNCHROVIT face jest to skuteczny i przyjemny w zastosowaniu preparat przeciwzmarszczkowy, poprawiający wygląd skóry twarzy i szyi naznaczonej zmarszczkami spowodowanymi starzeniem się skóry lub zmarszczkami mimicznymi.

Mikrokapsułkowany retinol, mikrokapsułkowany tokoferol, acetyloglukozamina, kwas glukuronowy, izomerat sacharydów, kwas hialuronowy.