Kwas Hialuronowy SOLGAR

Solgar Kwas Hialuronowy

Preparat dostarcza wysoce przyswajalny hydrolizowany kolagen typu II ze 100% czystej chrząstki żebrowej, poprawiający funkcjonowanie i wygląd skóry, zapobiegający starzeniu się oraz wzmacniający stawy i łagodzący objawy związane z bólami stawów.

Opakowanie: 30 tabletek

Solgar,

marka:

Cena: 169,00 zł
  • darmowa wysyłka

Działanie:

Główne składniki aktywne: BIOCELL COLLAGEN II zawiera wysoce skuteczny i naturalnie występujący kwas hialuronowy (niekiedy nazywany hialuronianem), siarczan glukozaminy, depolimeryzowany siarczan chondroityny (mniejsze cząsteczki oznaczają większe wchłanianie), białko oraz glikoproteinę macierzy chrzęstnej.
Kwas hialuronowy i kolagen są niezbędnymi budulcami skóry, których poziom spada wraz z wiekiem i które odpowiadają za nawilżenie, jędrność i elastyczność skóry.

Kwas Hialuronowy 120 mg, który zawiera BioCell Collagen II jest opatentowanym, naturalnym składnikiem kolagenu typu II, który zawiera naturalnie występującą macierz kwasu hialuronowego (10%), depolimeryzowany siarczan chondroityny (20%) i kolagen typu II (70%).

Skład procentowy Biocell Collagen
W ramach opatentowanego procesu BioCell Collagen II powstał jako cząsteczkowo zoptymalizowany składnik o odpowiednio małej wielkości cząstek, który jest łatwo wchłaniany przez organizm.
BioCell Collagen II zawiera najważniejsze składniki, które wspomagają właściwe funkcjonowanie skóry i stawów w celu zwalczania zwyrodnieniowych skutków starzenia się organizmu.

Dawkowanie:

1 tabletka dziennie.

Jedna (1) tabletka zawiera: Składniki aktywne:
BioCell Collagen II 1200 mg

Ekstrakt zawiera:
Hydrolizowany kolagen typu II 750 mg
Siarczan chondroityny 240 mg
Kwas hialuronowy 120 mg
Witamina C (L-askorbinian wapnia) 100 mg

Ulotka w formacie pdfUlotka Solgar Kwas Hialuronowy Strefa Leków

Etykieta Skład Solgar Kwas hialuronowySkład Etykieta Solgar Earth Source