Tranvit + Czosnek pomaga zwalczać infekcje

Tranvit + Czosnek pomaga zwalczać infekcje

Preparat stanowi połączenie dobroczynnych właściwości tranu (oleju z wątroby dorsza), czosnku, a także witaminy E i witamin z grupy B (B6, B12 i kwasu foliowego).

Opakowanie: 80 kapsułek

Opakowanie: 80 kapsułek

Gal

Cena: 29,80 zł

Działanie

Znajdujące się w tranie Niezbędne Nienasycone Kwasy Tłuszczowe (NNKT) z rodziny Omega-3, zwłaszcza kwasy EPA i DHA, oraz witaminy A i D korzystnie wpływają na szereg procesów zachodzących w organizmie.
NNKT stanowią budulec komórek organizmu, wpływają na działanie układu krążenia i stawów, a także odgrywają ważną rolę w funkcjonowaniu mózgu i oczu.
Witamina A ma znaczenie dla prawidłowego procesu widzenia, wpływa także na stan i wygląd skóry.
Witamina D jest niezbędna dla prawidłowego wzrostu kości i zębów.
Kwas foliowy wpływa na prawidłowy rozwój układu nerwowego płodu i bierze udział w wytwarzaniu czerwonych krwinek w szpiku kostnym.
Witamina E działa antyutleniająco ? wychwytuje i dezaktywuje wolne rodniki, przez co przyczynia się do hamowania procesu starzenia skóry.
Czosnek również jest przeciwutleniaczem, ponadto korzystnie wpływa na układ krążenia (m. in. obniżając poziom lipidów we krwi i poprawiając przepływ krwi w naczyniach), jest również skuteczny w przypadku infekcji.
Witamina B6 bierze udział w przemianie aminokwasów, w tworzeniu enzymów, hormonów i hemoglobiny, wpływa na ciśnienie krwi, a także na funkcjonowanie układu nerwowego i zwiększa odporność organizmu.
Witamina B12 również uczestniczy w szeregu ważnych procesów, np. w wytwarzaniu czerwonych krwinek i w tworzeniu otoczki mielinowej komórek nerwowych.

Wskazania

Uzupełnianie diety w substancje zawarte w preparacie zalecane jest zwłaszcza w okresie przesilenia organizmu i zwiększonego narażenia na infekcje.

Zawartość składników na zalecaną dzienną porcję produktu (2 kapsułki):
Wyciąg z czosnku 1,0 mg
Kwasy tłuszczowe Omega-3:
- EPA (kwas eikozapentaenowy) 178,7 mg
- DHA (kwas dokozaheksaenowy) 218,4 mg
Witamina E 10 mg 83% ZDS
Witamina B6 2 mg 143% ZDS
Witamina A 597 ?g 75% ZDS
Kwas foliowy 200 ?g 100% ZDS
Witamina D 5 ?g 100% ZDS
Witamina B12 1 ?g 40% ZDS

(ZDS ? zalecane dzienne spożycie)