ThermoStim Hardcore przyspiesza redukcję tkanki tłuszczowej Olimp Labs

ThermoStim Hardcore Olimp Labs

To kompleksowy, precyzyjnie skomponowany produkt wspierający wysiłki ukierunkowane na jak najszybszą redukcję tkanki tłuszczowej i przyspieszenie postępów treningowych.
Niekwestionowana zaleta Thermostim Hardcore, to wykorzystanie do jego produkcji standaryzowanych ekstraktów roślinnych, o precyzyjnie określonych zawartościach substancji aktywnych, dzięki czemu ich wpływ na organizm jest znacznie bardziej skuteczny i przewidywalny.
Uzupełnienie całości składu o skutecznie działające antyoksydanty zapewnia ochronę struktur tkankowych przed wolnymi rodnikami, w dużych ilościach powstających w warunkach silnego stresu metabolicznego, generowanego w trakcie ponadprzeciętnego wysiłku fizycznego oraz intensywnych procesów rozpadu tkanki tłuszczowej.
ThermoStim Hardcore wyprodukowano w najwyższych standardach obowiązujących przy wytwarzaniu produktów farmaceutycznych.
Jego składniki są bezpieczne, wszechstronnie przebadane pod kątem obecności zanieczyszczeń mikrobiologicznych, metalami ciężkimi, czy substancjami uznanymi za zabronione wspomaganie w sporcie.

Opakowanie: 60 kapsułek

Olimp Labs,

marka:

Cena: 44,80 zł

Działanie:

ThermoStim Hardcore ThermEnergy Diffuse System to precyzyjnie dobrana kompozycja składników aktywnych wpływających na podniesienie zdolności organizmu do efektywnego wykorzystania wolnych kwasów tłuszczowych pojawiających się w krwiobiegu w następstwie efektywnego rozkładu tkanki tłuszczowej.

- Ekstrakt imbiru standaryzowany na 5% gingeroli - składniki aktywne zawarte w ekstrakcie, z których najcenniejsze są gingerole mogą podnosić tempo metabolizmu nawet o 20%, dzieje się tak w wyniku usprawnienia wykorzystania tlenu w komórkach mięśniowych organizmu, a tym samym zwiększa wykorzystanie wolnych kwasów tłuszczowych jako źródła energii.
Dodatkowo spożywanie imbiru zwiększa uczucie sytości po posiłku, wpływając na obniżenie ilości spożywanych w ciągu dnia kalorii.

- Ekstrakt pieprzu kajeńskiego standaryzowany na 8% kapsaicyny zwiększa ilość ciepła wytwarzaną w organizmie, jednocześnie obniżając tempo syntezy tłuszczu w komórkach tłuszczowych (adipocytach), spowalniając ich wzrost.

- Ekstrakt malin standaryzowany na 98% ketonów malinowych, które działają, jako inicjator procesu rozkładu tłuszczu, obniżają akumulację wolnych kwasów tłuszczowych w adipocytach, a także nasilają ekspresję genu adiponektyny, co, jak pokazują badania obniża dojrzewanie komórek tłuszczowych i zwiększa wydatkowanie energii związanej z działaniem białek rozprzęgających (termogeneza).

- Ekstrakt pieprzu czarnego standaryzowany na 95% piperyny.
Ta wysoko skoncentrowana substancja aktywna nasila procesy termogenezy i utleniania produktów rozpadu tkanki tłuszczowej, jak również podnosi tempo metabolizmu.
Jednocześnie badania pokazują, iż piperyna może zwiększać poziom serotoniny i beta-endorfin w mózgu.

ThermoStim Hardcore F.A.T. Destroyer System stworzony z myślą jak najszybszego zainicjowania procesu rozkładu tkanki tłuszczowej i maksymalnego wydłużenia czasu jego trwania.
Odbywa się to w wyniku modyfikacji aktywności katecholamin i wtórnych przekaźników informacji w komórce tłuszczowej.

- Ekstrakt kakaowca standaryzowany na 24% teobrominy działa jako łagodny stymulant, hamując degradację jednego z wewnątrzkomórkowych przekaźników, zapobiegając tym samym spadkowi intensywności procesu lipolizy.
Działa jednocześnie jako łagodny diuretyk, sprzyja pozbywaniu się nadmiaru wody podskórnej pozwalając nadać sylwetce wyraźniejszy i twardszy wygląd.

- Sinetrol opatentowany ekstrakt owoców cytrusowych standaryzowany na 60% polifenoli, 10% flawanonów, posiadający doskonale udokumentowane badania kliniczne potwierdzające jego skuteczność w redukcji tkanki tłuszczowej.
Składniki Sinetrol hamują aktywność fosfodiesterazy w komórkach tłuszczowych, wpływając na przedłużenie czasu efektywnego rozkładu tłuszczu i uwalniania do krwiobiegu wolnych kwasów tłuszczowych i glicerolu.

- Ekstrakt guarany standaryzowany na 22% kofeiny. Alkaloid ten pełni rolę stymulanta, blokując rozpad cyklicznego AMP w komórce, przez co może przedłużać działanie katecholamin, takich jak adrenalina.
Przyspiesza tempo metabolizmu zwiększając termogenezę i wydatkowanie kaloryczne.
Kofeina z guarany sprzężona jest elementami komórkowymi, przez co jest znacznie wolniej uwalnia w przewodzie pokarmowym, przez co stężenie w krwiobiegu czystej kofeiny jest niższe, ale przedłużone w czasie, zapewniając dłuższą stymulację psycho-fizyczną,

- Kofeina w czystej, bezwodnej, krystalicznej formie jest znacznie szybciej przyswajalna pokonując barierę krew-mózg, błyskawicznie pobudzając ośrodkowy układ nerwowy i szybko podnosząc tempo metabolizmu

Dawkowanie:

1-2 kapsułek dziennie popić dużą ilością wody.

Po jednej kapsułce około 30 minut przed śniadaniem i treningiem.

Wskazania:

Preparat przeznaczony dla osób dorosłych, aktywnych fizycznie, sportowców oraz osób dążących do redukcji wagi ciała.

1 kapsułka zawiera:
ThermEnergy Diffuse System 124 mg w tym:
Ekstrakt pieprzu kajeńskiego 45 mg (w tym: kapsaicyna 3,6 mg),
Ekstrakt malin 15 mg (w tym: ketony malinowe 14,7 mg),
Ekstrakt pieprzu czarnego 4 mg (w tym: piperyna 3,8 mg),
F.A.T. Destroyer System 673 mg w tym:
Ekstrakt guarany 420 mg (w tym: kofeina 92 mg),
Sinetrol 150 mg,
Ekstrakt kakaowca 70 mg (w tym: teobromina 16,8 mg),
Kofeina 33 mg,
Witamina C 40 mg (50%*),
Niacyna (mg NE) 16 mg (100%*).

* %ZDS - procent realizacji zalecanego dziennego spożycia.