Snake Active Mleczko do ciała z jadem żmii

Snake Active Body Milk Snake Venom.

Zawartość olejku z owoców dzikiej róży, oliwy i oleju z kukurydzy oraz olejku skwalenowego gwarantuje, że produkt jest BEZTŁUSZCZOWY, a w jego składzie nie ma żadnych olejów mineralnych.

Po jego nałożeniu skóra nie jest tłusta ani błyszcząca, ponieważ mleczko doskonale się wchłania.

Czynniki nawilżające chronią skórę przez cały dzień, nadając jej jedwabistą, długotrwałą gładkość widoczną już od pierwszego użycia, a łagodny zapach kwiatów tahitańskiej gardenii będzie przypominał, że pielęgnacyjne mleczko do ciała Snake Active przez cały czas działa na skórę.

Opakowanie: Butelka 150 ml

Opakowanie: Butelka 150 ml

Cena: 24,98 zł

Działanie

Działanie mleczka pielęgnacyjnego Snake Active opiera się na polipeptydzie obecnym w jadzie żmii z gatunku Tropidolaemus wagleri.
Badania kliniczne wykazały, że ma on zdolność redukowania zmarszczek mimicznych dzięki hamowaniu skurczów mięśni, przez co powstrzymuje skutki upływu czasu na skórze.
Jego działanie wzmacniają pozostałe składniki aktywne o wypróbowanej i potwierdzonej skuteczności, takie jak kwas hialuronowy, retinol, dipalmitynian hydroksyproliny, koenzym Q10, kolagen, elastyna.
Są to idealne składniki aktywne, które doskonale regenerują i chronią skórę przed upływem czasu lub zwalczają jego skutki (właściwości przeciwstarzeniowe).
Tokoferol (silny naturalny antyoksydant) oraz witaminy B i A chronią skórę przed przedwczesnym starzeniem spowodowanym nadmierną ilością promieniowania UVA i UVB, a zawartość dipalmitynianu kojowego, produktu w 100% naturalnego, nadaje kosmetykowi działanie wybielające i usuwające przebarwienia.

Zastosowanie

Sposób użycia:
Delikatnie wmasować aż do całkowitego wchłonięcia, o dowolnej porze dnia i tak często, jak tego pragniesz.

Wskazania

Mleczko nadaje się do wszystkich typów skóry i jest szczególnie polecany do skóry dojrzałej.
Idealnie nadaje się do użycia po codziennej kąpieli lub prysznicu.