Gold-Vit D Forte 1000 j.m. wysoka biodostępność witaminy D Olimp Labs

Olimp Labs Gold-Vit D Forte 1000 j.m. to suplement diety w postaci kapsułek płynnych Flow Caps o wysokiej zawartości witaminy D, niezbędnego składnika wszystkich organizmów.Preparat wytwarzany jest w innowacyjnej technologii Flow Caps Liquid Technology, gwarantującej szybką absorpcję w organizmie oraz utrzymanie wysokiej jakości zastosowanych składników.Technologia ta zapewnia najlepszą z możliwych biodostępność Witaminy D, daleko wyższą aniżeli Witamina D z tabletek czy innych preparatów bez bazy olejowej.

Opakowanie: 30 kapsułek

Opakowanie: 30 kapsułek

Olimp Labs,

marka:

Cena: 15,28 zł

Działanie

Witamina D pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i zębów, a także przyczynia się do prawidłowego wchłaniania wapnia i fosforu, a przez to do utrzymania odpowiedniego poziomu wapnia we krwi.
Bierze również udział w procesie podziału komórek.
Witamina D jest potrzebna dla normalnego wzrostu i rozwoju kości u dzieci.
Ponadto pomaga we właściwym funkcjonowaniu układu odpornościowego.
Witamina D poprzez oddziaływanie na przytarczyce może przyczyniać się do obniżenia wydzielania PTH, a tym samym poprawiać metabolizm energetyczny i poprawiać anabolizm białek mięśniowych.

Wskazania

Preparat przeznaczony w szczególności dla dzieci starszych i młodzieży w okresie intensywnego wzrostu i rozwoju, kobiet w ciąży i karmiących piersią, kobiet w okresie menopauzy, a także dla osób starszych.

1 kapsułka zawiera:
Witamina D 25 ?g (1000 IU) 500%*

*%ZDS ? procent realizacji zalecanego dziennego spożycia.