Gold KRILL olej z kryla fosfolipidy omega 3 astaksantyna Olimp Labs

Olimp Gold Krill olej z kryla antarktycznego zawierający fosfolipidy, kwasy omega 3 oraz astaksantynę

Gold Krill to suplement diety zawierający wysokiej, jakości olej z kryla antarktycznego Euphausia superba, pochodzącego z najczystszych wód Ziemi, bogaty w niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe omega-3, fosfolipidy oraz astaksantynę - składniki wspierające prawidłowe funkcjonowanie pracy serca oraz układu krążenia.Kwasy omega-3 w oleju z kryla występują w niespotykanym gdzie indziej połączeniu z fosfolipidami, które zwiększają ich biodostępność w organizmie.Dodatkowo preparat wytwarzany jest w innowacyjnej technologii – Flow Caps™Liquid Technology - gwarantującej maksymalnie szybkie wchłanianie w organizmie, świeżość oraz brak nieprzyjemnego zapachu charakterystycznego dla oleju z kryla.

Opakowanie: 30 kapsułek

Opakowanie: 30 kapsułek

Olimp Labs,

marka:

Cena: 62,90 zł

Działanie

- Omega-3 w formie połączeń fosfolipidowych:
Zdecydowana większość suplementów dostępnych na rynku zawiera kwasy Omega-3 w postaci trójglicerydów lub etyloestrów, wytwarzane z olei rybich. Gold Krill to zupełnie inna jakość. Kwasy Omega-3, zawarte w oleju z kryla, występują w formie połączeń fosfolipidowych. Dzięki fosfolipidowemu nośnikowi, zdecydowanie wzrasta wchłanialność i wykorzystanie kwasów Omega-3 w organizmie.
- Fosfolipidy:
Fosfolipidy to niezbędne elementy strukturalne każdej żywej komórki. Wchodzą, bowiem w skład błon komórkowych, uczestnicząc w transporcie substancji do wnętrza jak i na zewnątrz komórki. W konsekwencji pełnią niezwykle istotną rolę w funkcjonowaniu serca, naczyń krwionośnych, układu nerwowego. Zaangażowane są także w kontrolowanie czynności serca oraz w regulację gospodarki lipidowej.
- Astaksantyna:
Olej z kryla jest źródłem astaksantyny ? jednego z najsilniejszych, znanych antyoksydantów.
Usuwa ona wolne rodniki, które są przyczyną wielu niekorzystnych procesów w organizmie.
Wolne rodniki utleniają m.in. zły cholesterol, który następnie może się przyczyniać do zwiększania ryzyka miażdżycy czy choroby niedokrwiennej serca.

1 kapsułka zawiera:
Olej z kryla antarktycznego (Euphausia superba) 500 mg
w tym:
Fosfolipidy 215 mg
Kwasy Omega-3 120 mg
Kwas eikozapentaenowy (EPA) 70 mg
Kwas dokozahekstaenowy (DHA) 32.5 mg
Inne kwasy Omega-3 175.5 mg
Astaksantyna 50 ?g