Glavonoid Kaneka pomaga zmniejsza otyłość brzuszną

Glavonoid ekstrakt z Lukrecji (Glycyrhiza glabra L.) o wykazanych w badaniach efektach redukcji tkanki tłuszczowej oraz zahamowanie przybierania na wadze pomocny w walce z zespołem metabolicznymGlavonoid zawiera bezpieczny wyciąg ziołowy o statusie Novel Food nadanym przez Unię Europejską oraz New Dietary Ingredient nadany przez FDA.

Ekstrakt olejowy z korzenia Lukrecji zawiera olejowe polifenole, głównie prenylo-flawonoidy bez kwasu glicyryzowego.Glavonoid™ to znak handlowy firmy Kaneka Corporation.

Opakowanie: 90 kapsułek

Opakowanie: 90 kapsułek

Kaneka Corporation

Cena: 130,79 zł

Działanie

Badania kliniczne wykazały, że Glavonoid zmniejsza tkankę tłuszczową, szczególnie tłuszcz rozłożony wokół narządów wewnątrz brzucha, dlatego doskonale nadaje się dla osób, które potrzebują pomocy, aby utrzymać prawidłową wagę i optymalny skład ciała.
Glavonoid pomaga zapobiegać i zmniejszać otyłość poprzez regulację ekspresji genów związaną z metabolizmem lipidów w wątrobie.
Badania wykazały, że stosowanie GLAVONOIDU wraz z ćwiczeniami, w dawce 100 mg dziennie spala 130 kcal tłuszczu (Tominaga et al, Obesity Research & Clinical Practice Vol3, Issue3, p169-178, Aug 2009).

Podwójny mechanizm działania:
- Aktywacja ?-oksydacji dzięki zwiększonej aktywacji genów. (Ehhadh, ACAD)
- Hamowanie syntezy kwasów tłuszczowych dzięki regulacji ekspresji genów w dół. (Acas2, Acly, ACC, FAS)