Ginkoflav MAG Plus wspomaga pamięć, koncentrację i krążenie Olimp Labs

Olimp Labs Ginkoflav MAG Plus preparat w postaci kapsułek, zawierający kompozycję składników wspierających prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego.

Zawiera wysokiej jakości ekstrakt z liści miłorzębu japońskiego (Ginkgo biloba L.), oczyszczony i kwantyfikowany na zawartość: flawonoidów w przeliczeniu na glikozydy flawonowe (22,0-27,0%), bilobalidów (2,6%-3,2%), glinkgolidów A,B,C (2,8%-3,4%); oraz magnez, witaminę B6 a także kwas pantotenowy.

Opakowanie: 60 kapsułek

Opakowanie: 60 kapsułek

Olimp Labs,

marka:

Cena: 21,10 zł

Chwilowo niedostępny

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Działanie

Ekstrakt z liści miłorzębu japońskiego (Ginkgo biloba L.) przyczynia się do utrzymania pamięci i koncentracji w prawidłowym stanie.
Dodatkowo zachowuje właściwe funkcjonowanie narządu słuchu i wzroku, dzięki korzystnemu wpływowi na układ krążenia w mózgu.

Magnez odpowiada za zmniejszenie uczucia zmęczenia i znużenia oraz pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych i podobnie jak witamina B6 pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego.

Kwas pantotenowy przyczynia się do utrzymania sprawności umysłowej na prawidłowym poziomie.

Wskazania

Preparat przeznaczony dla osób dorosłych, obciążonych wysiłkiem intelektualnym, w sytuacjach stresowych, dążących do zachowania komfortu psychicznego, prawidłowych czynności układu nerwowego oraz zdolności skupienia.
Polecany szczególnie osobom w średnim i starszym wieku.

1 kapsułka zawiera:
Ekstrakt z liści miłorzębu japońskiego (Ginkgo biloba L.) 119 mg,
Magnez 100 mg (26,7%*),
Witamina B6 1,4 mg (100%*),
Kwas pantotenowy 3 mg (50%*).

*%ZDS ? procent realizacji zaleconego dziennego spożycia.