Dakolen pełny kształt i jędrność piersi

Dakolen suplement dla pełnych i jędrnych piersi

Dakolen to całkowicie naturalne i bezoperacyjne rozwiązanie. Zawiera kompozycję substancji aktywnych, naukowo opracowaną w celu naturalnej stymulacji tkanki piersi. W ten sposób pomaga uzyskać utracony kształt i jędrność biustu.

Opakowanie: 40 tabletek

Walmark

Cena: 79,97 zł

Chwilowo niedostępny

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Działanie

Dakolen to wyciągi roślinne, które przyczyniają się do reaktywacji wzrostu tkanki piersi, co sprawia, że biust jest pełniejszy i bardziej elastyczny. Głównymi składnikami preparatu są ekstrakty z kopru włoskiego, lnu i chmielu zwyczajnego, zawierające znaczną ilość całkowicie naturalnych substancji roślinnych, znanych jako fitoestrogeny.
Fitoestrogeny mają podobne działanie na tkankę biustu jak żeńskie hormony ? estrogeny.
Fitoestrogeny:
? stymulują podział komórek zdrowych tkanek piersi,
? łagodzą objawy menopauzy,
? przyczyniają się do utrzymania prawidłowego poziomu cholesterolu LDL, a tym samym mają wpływ na ograniczenie występowania problemów układu krążenia,
? mają pozytywny wpływ na utrzymanie gęstości mineralnej kości (osteoporoza).

Niektóre miejsca na powierzchni komórek, wiążące estrogeny, są nazywane ?receptorami estrogenowymi". Estrogeny sygnalizują rozpoczęcie podziału komórkowego w tkance piersi. W ten sposób zostaje wyzwolony łańcuch następujących po sobie, złożonych procesów biochemicznych, prowadzących do podziału komórek i wzrostu tkanki biustu.
Fitoestrogeny są również zdolne do stymulacji ?receptorów estrogenowych" w tkance piersi, co prowadzi do wzrostu objętości biustu. W ten sposób fitoestrogeny mogą stymulować naturalny wzrost tkanki gruczołowej, wynikiem czego jest produkcja nowych komórek, prowadząca do wzmocnienia piersi.

Kompozycja substancji aktywnych preparatu Dakolen zapewnia zdrowy rozwój piersi.
Nasiona kopru włoskiego są źródłem flawonoidów i kumaryny (fitoestrogeny), przez co wpływają na poziom żeńskich hormonów. Dodatkowo pomagają pobudzać produkcję kolagenu. Dzięki swoim właściwościom wspierają rozwój piersi, a także znajdują zastosowanie przy problemach występujących podczas miesiączkowania i w okresie menopauzy.
Lignany z lnu zwyczajnego (Linum usitatissimum) pielęgnują i dbają o zachowanie prawidłowej tkanki dojrzałych piersi. Nasiona lnu, dzięki swoim właściwościom, chronią i zmiękczają skórę oraz sprawiają, że staje się ona bardziej aksamitna.
Chmiel zwyczajny (Humulus lupulus) obok fitoestrogenów zawiera naturalnie występujące antyoksydanty i dzięki temu wspomaga ochronę przed wolnymi rodnikami, odpowiedzialnymi za proces starzenia.
Naturalne składniki Dakolen przyczyniają się do reaktywacji wzrostu tkanki biustu, co powoduje, że jest on pełniejszy i bardziej jędrny.

Dawkowanie

1 tabletka dziennie.
W celu osiągnięcia pozytywnych efektów stosować przynajmniej przez 4 - 6 tygodni.

Wskazania

Preparat polecany jest wszystkim kobietom:
? młodszym, by powiększyć piersi i nadać im pełny, seksowny kształt,
? starszym, dla zachowania jędrności, elastyczności i zdrowia tkanki biustu.
Każda z kobiet przechodzi w swoim życiu przez wiele szczęśliwych i pełnych emocji etapów, które jednocześnie wpływają na rozmiar, objętość, jędrność i kształt piersi. W naturalny sposób w ciągu całego życia kobiety zmienia się poziom estrogenów: waha się podczas cyklu miesięcznego, wzrasta w ciąży i w okresie karmienia piersią, a w trakcie menopauzy zmniejsza się na stałe.
Produkt jest przeznaczony dla wszystkich kobiet, niezależnie od wieku, które są zainteresowane naturalnym, rozsądnym i skutecznym sposobem poprawienia wyglądu swoich piersi.

1 tabletka zawiera:
Nasiona kopru włoskiego 200,0 mg
Lignany z lnu zwyczajnego (Linum usitatissimum)(standaryzowany ekstrakt 250,0 mg) 10,0 mg
Chmiel zwyczajny (Humulus lupulus ekstrakt 4:1, z 500,0 mg proszku) 125,0 mg